Povezane vesti
Ne prestaju demonstracije u Jerevanu: Traže ostavku predsednika, od jutros uhapšene 142 osobe
Euronews 25.09.2023
Jermenska policija privela je više od 140 demonstranata koji su blokirali ulice u Jerevanu koji su zahtevali od predsednika te zemlje Nikola Pašinjana da podnese ostavku. ''Od 10 časova po lokalnom vremenu, broj uhapšenih je porastao na 142'', saopšteno… »
Na protestu u Jerevanu privedene 53 osobe
Politika 25.09.2023
Jermenska policija privela je jutros 53 demonstranta u Jerevanu koji su zahtevali ostavku premijera Nikola Pašinjana. Demonstranti od jutra blokiraju ulice Jerevana , pokušavajući da parališu saobraćajne veze u gradu. Protesti u jermenskoj prestonici ne… »
Jermenski narod ustao protiv izdaje: Hapšenja demonstranata u Jerevanu (video)
Pravda 25.09.2023
Jermenska policija je ujutru privela 53 učesnika protesta u Jerevanu, koji su tražili ostavku premijera Nikola Pašinjana, rečeno je u MUP-u Jermenije za RIA Novosti. „Od 9:00 (po lokalnom vremenu) 53 lica su privedena u policijske stanice“, navela je… »
Vesti dana »
Japan pogodio zemljotres jačine 5,9 stepeni: Potres trajao dugo, ljudi prijavljivali snažno podrhtavanje (video)
Večernje novosti pre 1 satjoš 24 povezane
Vremenska prognoza za sredu, 20. maj: Sunčano i toplije, umereni oblaci i vetar
Beta pre 1 satjoš 23 povezane
Za petoro Srba uhapšenih u Gračanici određeno zadržavanje do 48 sati
Insajder pre 21 minutajoš 19 povezanih
Prevrnuo se šleper na auto-putu Subotica - Novi Sad, obustavljen saobraćaj kod Vrbasa
NIN pre 1 satjoš 18 povezanih




