Povezane vesti

„Krvi ću ti se napiti, ubiću te“: Jeziv snimak kako hrvatski rukometaš mlati ženu i 10 minuta užasa

„Krvi ću ti se napiti, ubiću te“: Jeziv snimak kako hrvatski rukometaš mlati ženu i 10 minuta užasa

Nova 25.09.2023
Snimak je izuzetno uznemirujuć i težak za slušanje - da vam muka pripadne Klara Buntić, supruga proslavljenog rukometaša Denisa, odlučila se da na poslednji korak koji joj je preostao – da javno objavi kakvo je nasilje trpela, uz audio snimak od… »
„Snimila sam kako me tuče, to mi je jedina šansa da spasim život“: Objavljen uznemirujući snimak nasilja rukometaša…

„Snimila sam kako me tuče, to mi je jedina šansa da spasim život“: Objavljen uznemirujući snimak nasilja rukometaša…

Nova 25.09.2023
Deset minuta čistog užasa objavila je supruga Denisa Buntića. "Nakon ovoga ga je sud pustio za 48 sati. Plašim se da će ubiti i mene i dete", poručila je nakon svega. Klara Buntić, supruga proslavljenog rukometaša Denisa, odlučila se da na… »
Uznemirujući snimak! Hrvatski sportista brutalno prebijao suprugu - ona snimila 10 minuta pakla!

Uznemirujući snimak! Hrvatski sportista brutalno prebijao suprugu - ona snimila 10 minuta pakla!

Mondo 25.09.2023
Glavna vest sportskih medija u Hrvatskoj je nekadašnji rukometaš Denis Buntić koji je pretukao suprugu i pretio joj smrću. Glavna vest sportskih medija u Hrvatskoj je nekadašnji rukometaš Denis Buntić koji je pretukao suprugu i pretio joj smrću… »
"Čekam da se opet napije i da me ovaj put ubije": Jeziva ispovest supruge slavnog hrvatskog sportiste

"Čekam da se opet napije i da me ovaj put ubije": Jeziva ispovest supruge slavnog hrvatskog sportiste

Večernje novosti 25.09.2023
Javnost u Hrvatskoj još je zgrožena vešću da je njihov proslavljeni rukometaš Denis Buntić krvnički pretukao suprugu, a još je šokantnija vest da je on pušten iz pritvora uz zabranu prilaska supruzi. Foto: EPA Klara Buntić nije zatečena… »

Vesti dana »