Povezane vesti

Prijovićka je treš, za mene je to 2001. Godina! Jelena Karleuša žestoko isprozivala koleginicu - nikad oštrija!

Prijovićka je treš, za mene je to 2001. Godina! Jelena Karleuša žestoko isprozivala koleginicu - nikad oštrija!

Mondo 25.09.2023
Jelena Karleuša oštro je komentarisala koleginicu Aleksandru Prijović i njen novi album. Jelena Karleuša oštro je komentarisala koleginicu Aleksandru Prijović i njen novi album. Nakon 11 godina pauze Jelena Karleuša, objavila je dva albuma pod… »
Karleuša opet uzdiže sebe tako što spušta druge: Evo šta je sada rekla o kolegama

Karleuša opet uzdiže sebe tako što spušta druge: Evo šta je sada rekla o kolegama

Nova 25.09.2023
Mala od skandala tvrdi da je njen novi projekat ozbiljan koncept, dok se njene kolege godinama bave amaterskim albumima. Pevačica Jelena Karleuša nakon čitavih 11 godina objavila je dva nova albuma – „Alfa“ i „Omega“, a potom ih je i… »
Jelena Karleuša: Svi stilisti velikih zvezda mene prate!

Jelena Karleuša: Svi stilisti velikih zvezda mene prate!

Svet plus 25.09.2023
Svi stilisti velikih zvezda mene prate, dopisujem se sa njima, u kontaktu smo, kaže Jelena Karleuša i dodaje da su verovatno inspirisani njome jer ona ne prati svet, već ima svoj stil. Nastala je prava pometnja kada je Jelena Karleuša objavila… »
"Kod nas vlada amatersko snimanje albuma koji traju kao jogurt" jk udarila na domaću estradu, pa otkrila tajne alfe i omege!

"Kod nas vlada amatersko snimanje albuma koji traju kao jogurt" jk udarila na domaću estradu, pa otkrila tajne alfe i omege!

Kurir 25.09.2023
Jelena Karleuša nedavno je nakon 11 godina pauze izbacila dva albuma "Alfa" i "Omega", a potom i koncertom na Beogradu na vodi napravila promociju istih. Pravi medijski rat je nastao kada je Karleuša objavila grafikon na kome stoji da je njen koncert… »

Vesti dana »