Povezane vesti
Vladimir M. Gajić: Propaganda američke ambasade i suprotno od nje
Politika 25.09.2023
Advokat Vladimir Gajić u postu je izneo svoje viđenje propagande Američke ambasade u Beogradu. I dao je smernice za njeno „dešifrovanje“: „Kako ljudi lako nasedaju na propagandu bez ijedne činjenice? Putokaz daje američka ambasada. Krivi su naravno Srbi… »
Kako je proevropska opozicija reagovala na oružane sukobe u Banjskoj
Danas 25.09.2023
U prvim reakcijama na oružane sukobe od nedelje ujutru u Banjskoj na Kosovu, proevropska opozicija je uz izraze žalosti za poginule, oštro kritikovala politiku predsednika Srbije kao neuspešnu jer je pretvorila Srbe u taoce, i zatražila novi pristup… »
SSP: Zbog nesposobnosti SNS-a Srbi na Kosovu i Metohiji prepušteni na milost i nemilost Kurtiju
Beta 25.09.2023
Stranka slobode i pravde (SSP) ocenila je danas da su zbog nesposobnosti kadrova Srpske napredne stranke i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Srbi na Kosovu i Metohiji prepušteni na milost i nemilost suludom režimu premijere Kosova Aljbina Kurtija… »
Vesti dana »

Vučević: Sada je jasno da iza svega što se dešava stoji pokušaj preuzimanja vlasti
Telegraf pre 55 minutajoš 25 povezanih

Srbija centar podnosi krivične prijave protiv Marka Krička zbog zlostavljanja i polnog uznemiravanja
Glas Šumadije pre 2 satajoš 36 povezanih

Ovo je i dalje najstrašniji snimak vezan za klima uređaje leti! Širom otvorite oči, jedno je ključno
Telegraf pre 2 satajoš 45 povezanih

Erdogan: Sastanak Putina i Trampa dao nov podsticaj za rešavanje ukrajinskog sukoba
Vesti online pre 35 minutajoš 93 povezane

Infrastrukture železnica Srbije: Nije detektovano nikakvo pomeranje ploče na Prokopu
Danas pre 2 satajoš 24 povezane