Povezane vesti

Spajić: Optimista sam da će vlada biti formirana, biće proevropska

Spajić: Optimista sam da će vlada biti formirana, biće proevropska

Politika 25.09.2023
PODGORICA – Mandatar i jedan od lidera Pokreta Evropa sad Milojko Spajić izjavio je danas da je optimista da će proevropska Vlada Crne Gore biti formirana. „Optimista sam da će se vlada formirati. Biće proevropska vlada. Ništa što je dobro nije… »
Spajić posle sastanka sa Milatovićem: Optimista sam za formiranje vlade, iako postoje opstrukcije

Spajić posle sastanka sa Milatovićem: Optimista sam za formiranje vlade, iako postoje opstrukcije

N1 Info 25.09.2023
Mandatar za sastav nove vlade Crne Gore i predsednik Pokreta Evropa sad Milojko Spajić rekao je večeras, posle sastanka sa predsednikom države Jakovom Milatovićem, da je optimista da će vlada biti formirana, iako od početka postoje opstrukcije tog… »
Spajić: Optimista sam da će vlada biti formirana, biće proevropska

Spajić: Optimista sam da će vlada biti formirana, biće proevropska

Euronews 25.09.2023
Mandatar i jedan od lidera Pokreta Evropa sad Milojko Spajić izjavio je danas da je optimista da će proevropska Vlada Crne Gore biti formirana. "Optimista sam da će se vlada formirati. Biće proevropska vlada. Ništa što je dobro nije lako. U Crnoj… »
Milatović pozvao Spajića na sastanak o Vladi

Milatović pozvao Spajića na sastanak o Vladi

Politika 25.09.2023
PODGORICA – Predsednik države Jakov Milatović pozvao je mandatara i lidera PES-a Milojka Spajića da ga na sastanku informiše o tome kako teku pregovori o formiranju nove vlade. Milatović je pozvao Spajića da se danas sastanu u zgradi… »
Milatović traži od Spajića da mu saopšti ima li većinu za sastav vlade

Milatović traži od Spajića da mu saopšti ima li većinu za sastav vlade

Sputnik 25.09.2023
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović pozvao je mandatara i lidera PES-a Milojka Spajića da ga na sastanku informiše o tome kako teku pregovori o formiranju nove vlade i da li ima većinu. Milatović je pozvao Spajića da se danas sastanu u zgradi… »

Vesti dana »