Povezane vesti

„Najviše me plašio taj njen pogled, odjednom je postala druga osoba“: Ispovest Branke Katić o odrastanju pored majke sa…

„Najviše me plašio taj njen pogled, odjednom je postala druga osoba“: Ispovest Branke Katić o odrastanju pored majke sa…

Nova 25.09.2023
Glumica Branka Katić ostvarila je zavidnu karijeru i veliki uspeh, a o privatnom životu ne voli mnogo da govori. Ipak, odlučila je da otvori dušu i progovori o teškom periodu kada je, kao devojčica od samo 10 godina, bila suočena sa time da joj… »
Odrasla sam uz mamu sa bipolarnim poremećajem: Branka Katić otkrila bolne slike detinjstva "Odjednom nije bila ista..."…

Odrasla sam uz mamu sa bipolarnim poremećajem: Branka Katić otkrila bolne slike detinjstva "Odjednom nije bila ista..."…

Kurir 25.09.2023
Čuvena glumica Branka Katić susrela se sa bolešću majke kada je imala samo deset godina. Branka Katić je glumica impresivne karijere, a njeni izlasci na scenu i filmsko platno su veličanstveni. Sada nas je, u iscrpnom razgovoru o odrastanju, pustila… »
Odrasla sam uz mamu sa bipolarnim poremećajem: Branka Katić otkrila bolne slike detinjstva - "Odjednom nije bila ista.."

Odrasla sam uz mamu sa bipolarnim poremećajem: Branka Katić otkrila bolne slike detinjstva - "Odjednom nije bila ista.."

Mondo 25.09.2023
Čuvena glumica Branka Katić susrela se sa bolešću majke kada je imala samo deset godina. Čuvena glumica Branka Katić susrela se sa bolešću majke kada je imala samo deset godina. Branka Katićje domaća glumica impresivne karijere, a njeni izlasci… »

Vesti dana »