Povezane vesti

Potresna poruka roditelja ubijene devojčice iz ribnikara: "Ovo je uslikano 1. maja ove godine, na Adi" (foto)

Potresna poruka roditelja ubijene devojčice iz ribnikara: "Ovo je uslikano 1. maja ove godine, na Adi" (foto)

Kurir 26.09.2023
Nezapamćena tragedija koja se dogodila u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu potresla je ljude širom našeg regiona. O ovoj temi se i dalje piše, a sada je objavljena i potresna poruka roditelja ubijene devojčice Sofije Negić, Slobodana i… »
Sofija Negić je ubijena u „Ribnikaru“, a ovo je potresno prisećanje njene mame

Sofija Negić je ubijena u „Ribnikaru“, a ovo je potresno prisećanje njene mame

Nova 26.09.2023
Sofija Negić stradala je u masovnom ubistvu osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", koju je pohađala, 3. maja ove godine. Povodom njenog rođendana, na portalu Javni servis, objavljen je tekst u kome je njena mama Milanka donosi potresnu priču o svojoj… »
Potresna poruka roditelja ubijene devojčice iz ribnikara: "Ovo je uslikano 1. maja ove godine, na Adi" (foto)

Potresna poruka roditelja ubijene devojčice iz ribnikara: "Ovo je uslikano 1. maja ove godine, na Adi" (foto)

Dnevnik 26.09.2023
Nezapamćena tragedija koja se dogodila u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu potresla je ljude širom našeg regiona. O ovoj temi se i dalje piše, a sada je objavljena i potresna poruka roditelja ubijene devojčice Sofije Negić, Slobodana i… »
"Dok sam živa biće i ona": Pismo koje je majka ubijene devojčice u Ribnikaru objavila tera suze na oči: " Imam utisak da…

"Dok sam živa biće i ona": Pismo koje je majka ubijene devojčice u Ribnikaru objavila tera suze na oči: " Imam utisak da…

Blic 26.09.2023
Sofija Negić, jedna je od devetoro ubijene dece u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", a povodom njenog rođendana oglasila se i njena mama Milanka koja je napisala potresnu priču o svojoj ubijenoj ćerki koja ih je prerano napustila. Njenu potresnu… »
"Sofija, mama i tata": Jedna od lekcija zdrave porodične komunikacije

"Sofija, mama i tata": Jedna od lekcija zdrave porodične komunikacije

Insajder 26.09.2023
"Baveći se temom užasnih zločina počinjenih 3. i 4. maja, shvatio sam koliko je teža situacija, od onoga što bi moglo da se pretpostavi. Za lažnu sliku, veliku odgovornost snose kreatori javnog mnjenja, koji svesno ili iz senzacionalističkih… »
Priča o porodici Sofije Negić je lekcija o zdravoj porodičnoj komunikaciji

Priča o porodici Sofije Negić je lekcija o zdravoj porodičnoj komunikaciji

Euronews 26.09.2023
Autor: Veran Matić Baveći se temom užasnih zločina počinjenih 3. i 4. maja, shvatio sam koliko je teža situacija, od onoga što bi moglo da se pretpostavi. Za lažnu sliku, veliku odgovornost snose kreatori javnog mnjenja, koji svesno ili iz… »

Vesti dana »