Povezane vesti

Vučić: KFOR da preuzme brigu o svim bezbednosnim pitanjima na severu Kosova

Vučić: KFOR da preuzme brigu o svim bezbednosnim pitanjima na severu Kosova

Politika 26.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorima zemalja Kvinte – Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i sa šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji. - U jednom od najtežih… »
Vučić tražio od predstavnika Kvinte da Kfor preuzme brigu o bezbednosti na severu Kosova

Vučić tražio od predstavnika Kvinte da Kfor preuzme brigu o bezbednosti na severu Kosova

Jugmedia 26.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zatražio je danas u razgovoru sa predstavnicima Kvinte u Beogradu da Kfor preuzme brigu o svim bezbednosnim pitanjima na severu Kosova umesto policije Aljbina Kurtija. Vučić je to objavio preko svog Instagram naloga… »
Vučić razgovarao sa ambasadorima zemalja Kvinte, otkrio šta im je tražio

Vučić razgovarao sa ambasadorima zemalja Kvinte, otkrio šta im je tražio

Sputnik 26.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je u jednom od najtežih trenutaka za Srbiju imao važan razgovor sa predstavnicima Kvinte i da je zatražio da KFOR preuzme brigu o svim bezbednosnim pitanjima na severu Kosova i Metohije umesto… »
Vučić: Tražio sam da KFOR preuzme brigu o bezbednosnim pitanjima na severu KiM

Vučić: Tražio sam da KFOR preuzme brigu o bezbednosnim pitanjima na severu KiM

Telegraf 26.09.2023
Vučić se danas sastao sa ambasadorima zemalja Kvinte – Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije, Francuske, Italije i Nemačke, kao i sa šefom Delegacije Evropske unije u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je u… »
Vučić:Tražio sam da KFOR preuzme brigu o bezbednosnim pitanjima na severu Kosova i Metohije

Vučić:Tražio sam da KFOR preuzme brigu o bezbednosnim pitanjima na severu Kosova i Metohije

IndeksOnline 26.09.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je u jednom od najtežih trenutaka za Srbiju imao važan razgovor sa predstavnicima Kvinte i da je zatražio da KFOR preuzme brigu o svim bezbednosnim pitanjima na severu Kosova i… »

Vesti dana »