Povezane vesti

"Silovana sam sa nepunih 14 godina, odrasla sam preko noći" Naša pevačica prošla kroz agoniju i ostala jaka, ovako danas…

"Silovana sam sa nepunih 14 godina, odrasla sam preko noći" Naša pevačica prošla kroz agoniju i ostala jaka, ovako danas…

Blic 26.09.2023
Pevačica Zorana Simeunović kao četrnaestogodišnja devojčica bila je silovana, a o svojoj traumi i bolu otvoreno govori. Ona je progovorila o bolnoj temi, a jednom prilikom je istakla da je zahvalna Bogu što danas ima porodicu i ljubav. "Ja nisam… »
"Silovali su me s nepunih 14 godina" - Jeziva ispovest naše pevačice tera suze na oči: Nisam bila jedina!

"Silovali su me s nepunih 14 godina" - Jeziva ispovest naše pevačice tera suze na oči: Nisam bila jedina!

Mondo 26.09.2023
Pevačica i nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Zorana Simeunović otkrila je da je bila silovana kada je imala 14 godina. Pevačica i nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" Zorana Simeunović otkrila je da je… »
Naša pevačica tvrdi da su je silovali kada je imala 14 godina Preživela je ogromnu traumu, svi će plakati zbog Zoranine…

Naša pevačica tvrdi da su je silovali kada je imala 14 godina Preživela je ogromnu traumu, svi će plakati zbog Zoranine…

Kurir 26.09.2023
Zorana Simeunović, pevačica i supruga kompozitora Steve Simeunovića, otkrila je da je bila silovana kada je imala 14 godina. Iako je to za nju trauma koju će nositi sa sobom dok je živa, ona se uz najmilije trudi da prevaziđe sve loše. "Ja nisam… »

Vesti dana »