Povezane vesti
Zbog ilegalnih migranata Nemačka jača granične kontrole sa Poljskom i Češkom
Dnevnik 27.09.2023
BERLIN: Nemačka će ove nedelje uvesti proširene granične kontrole sa Poljskom i Češkom kako bi suzbila ilegalnu migraciju, izjavila je danas nemačka ministarka unutrašnjih poslova Nensi Fezer. "Ako ne uspemo da bolje zaštitimo spoljašnje granice… »
Poljska razmatra uvođenje kontrole na granici sa Nemačkom zbog izbeglica
RTV 27.09.2023
VARŠAVA - Poljska bi mogla da uvede kontrole na granici sa Nemačkom zbog zabrinutosti od porasta ilegalnih izbeglica, izjavio kasno sinoć portparol poljske vlade za Polsat njuz. Poljska je u utorak uvela provere nekih vozila na graničnim prelazima sa… »
Vesti dana »

"Notorne laži": Ministarstvo odbrane odbacuje navode o upotrebi zvučnog topa tokom protesta
Blic pre 1 satjoš 53 povezane

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 18 satijoš 9 povezanih

"Nikad nismo koristili zvučni top" Direktor policije Vasiljević o protestu: 31 priveden, lomili, uništavali traktore, tukli se među sobom
Kurir pre 2 satajoš 26 povezanih

U požaru u diskoteci u Kočanima u Severnoj Makedoniji više od 50 mrtvih, preko 150 povređenih, uhapšeni organizatori koncerta
RTV pre 38 minutajoš 197 povezanih

Novo zlato za basketaše: Srbija je osvojila Kup šampiona savladavši Holandiju u Bangkoku! (video)
Hot sport pre 56 minutajoš 22 povezane