Povezane vesti

Alkaras preti: Hoću da uzmem Novaku broj 1

Alkaras preti: Hoću da uzmem Novaku broj 1

Vesti online 27.09.2023
Karlos Alkaras će ove nedelje prvi put igrati u Kini. Španac je prvi nosilac na seriji 500 u Pekingu a na startu se sastaje sa Nemcem Hanfmanom, 53. na svetu. – Spreman sam za debi – istakao je Alkaras koji je uzeo kraći odmor posle US opena… »
Siner: Nema samo Novaka… Želim da budem raznovrsniji

Siner: Nema samo Novaka… Želim da budem raznovrsniji

Sport klub 27.09.2023
Italijanski teniser Janik Siner oduševljen je atmosferom u Pekingu, pred turnir iz serije 500. „Nikad dosad nisam bio u Kini, srećan sam zbog ovog novog iskustva. Nisam očekivao da publika toliko voli tenis, tako da je lepo biti ovde. Ne vidi se… »
Medvedev: Najjači turnir iz serije 500 u istoriji

Medvedev: Najjači turnir iz serije 500 u istoriji

Sport klub 27.09.2023
Ruski teniser Danil Medvedev nada se dobrom rezultatu u Pekingu, u svom prvom turniru posle poraza od Novaka Đokovića u finalu US opena. U Aziji je Rus osvajao već Tokio i Šangaj, i prijaju mu uslovi. „Uvek sam znao da u Pekingu igraju skoro svi… »
Alkaraz: Velika borba za prvo mesto, glavni cilj povratak na čelo ATP liste

Alkaraz: Velika borba za prvo mesto, glavni cilj povratak na čelo ATP liste

Politika 27.09.2023
PEKING – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas u Pekingu da mu je glavni cilj da se vrati na prvo mesto ATP liste i dodao da ima veliku motivaciju da ostvari dobre rezultate na turnirima do kraja sezone, prenosi britanski Ekspres. Alkaraz će… »
Alkaras: Želim da prestignem Novaka

Alkaras: Želim da prestignem Novaka

Sportski žurnal 27.09.2023
Španac pred turnir u Pekingu izjavio da mu je cilj povratak na prvo mesto ATP liste. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je danas u Pekingu da mu je glavni cilj da se vrati na prvo mesto ATP liste i dodao da ima veliku motivaciju da ostvari dobre… »
Alkaraz: "Cilj mi je da se vratim na prvo mesto"

Alkaraz: "Cilj mi je da se vratim na prvo mesto"

Sportske.net 27.09.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz, drugi igrač sveta, ove sedmice će po prvi put u karijeri nastupati na ATP turniru iz serije 500 u Pekingu, a nakon toga će debitovati i na mastersu u Šangaju. Alkaraz će na oba turnira u Kini biti prvi nosilac, jer je… »
Karlos Alkaraz: Cilj mi je da se vratim na vrh ATP liste

Karlos Alkaraz: Cilj mi je da se vratim na vrh ATP liste

Euronews 27.09.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas u Pekingu da mu je glavni cilj da se vrati na prvo mesto ATP liste i dodao da ima veliku motivaciju da ostvari dobre rezultate na turnirima do kraja sezone, prenosi britanski Ekspres. Alkaraz će igrati ove… »
Alkaraz priznao da je opsednut đokovićem: "Mislim o tome na svakom treningu" - hoće da ga skine sa #1

Alkaraz priznao da je opsednut đokovićem: "Mislim o tome na svakom treningu" - hoće da ga skine sa #1

Mondo 27.09.2023
Novak Đoković je stalno na meti drugih tenisera, a sada ga pod budnim okom drži Karlos Alkaraz. Novak Đoković je stalno na meti drugih tenisera, a sada ga pod budnim okom drži Karlos Alkaraz. Srpski teniser Novak Đoković u ponedeljak je otpočeo… »
Alkaras: Želim da uzmem Novaku broj 1

Alkaras: Želim da uzmem Novaku broj 1

Sport klub 27.09.2023
Karlos Alkaras će ove nedelje prvi put igrati u Kini. Španac je prvi nosilac na seriji 500 u Pekingu a na startu se sastaje sa Nemcem Hanfmanom, 53. na svetu. – Spreman sam za debi – istakao je Alkaras koji je uzeo kraći odmor posle Ju-Es opena.-… »
Đokovića ne zanima, a Alkaraz... Španac žestoko zapretio Srbinu iz Kine

Đokovića ne zanima, a Alkaraz... Španac žestoko zapretio Srbinu iz Kine

Večernje novosti 27.09.2023
Karlos Alkaraz će ove nedelje prvi put igrati u Kini. Španac je prvi nosilac na seriji 500 u Pekingu, a na startu se sastaje sa Nemcem Hanfmanom, 53. na svetu. FOTO: Tanjug/AP – Spreman sam za debi – istakao je Alkaraz koji je uzeo kraći odmor… »

Vesti dana »