Povezane vesti

Aleks Nikolić priznala da nosi Filipovo dete, a onda zapretila!

Aleks Nikolić priznala da nosi Filipovo dete, a onda zapretila!

Svet plus 27.09.2023
Aleksandra Aleks Nikolić, nakon pisanja medija o blagoslovenom stanju, priznala da nosi dete Filipa Cara, pa zapretila svima onima koji je taguju na objavama gde se on nalazi. Filip Car se nakon srećnih vesti oglasio za medije i otkrio kako su mu Aleks… »
"To dete je stvoreno iz ljubavi": Filip Car progovorio o Aleksandrinoj trudnoći i ćerki, a evo šta kaže o odnosima sa…

"To dete je stvoreno iz ljubavi": Filip Car progovorio o Aleksandrinoj trudnoći i ćerki, a evo šta kaže o odnosima sa…

Blic 27.09.2023
Aleksandra Nikolić otrkila je da je u drugom stanju, a sada je o prinovi progovorio i Filip Car, sa kojim čeka dete, iako više nisu u dobrim odnosima. On se prvo osvrnuo na to što je Maja Marinković objavila audio snimak njihovog telefonskog poziva… »
Filip Car vidno uznemiren se obratio naciji! "To dete je napravljeno iz ljubavi"

Filip Car vidno uznemiren se obratio naciji! "To dete je napravljeno iz ljubavi"

Kurir 27.09.2023
Aleksandra Nikolić otrkila je da je u drugom stanju, a sada je o prinovi progovorio i Filip Car, sa kojim čeka dete, iako više nisu u dobrim odnosima. On se prvo osvrnuo na to što je Maja Marinković objavila audio snimak njihovog telefonskog poziva… »
Aleksandra Nikolić uzvraća udarac! Nakon Carevog oglašavanja, neće da čuje za njega, nazvala ga "dotični", pa žestoko…

Aleksandra Nikolić uzvraća udarac! Nakon Carevog oglašavanja, neće da čuje za njega, nazvala ga "dotični", pa žestoko…

Kurir 27.09.2023
Pobednica Zadruge Aleksandra Nikolić priznala je da je u blagoslovenom stanju, kao i da je otac deteta Filip Car. Ipak, iako se mnogi nadaju njihovom pomirenju, sudeći po Aleksandrinoj objavi, do toga u skorije vreme neće doći. Nakon što se oglasio… »
(Video) Isplivao deo telefonskog razgovora maje i cara: Ljubomorisao joj za muškarce, trudna Aleksandra o ovome ništa nije…

(Video) Isplivao deo telefonskog razgovora maje i cara: Ljubomorisao joj za muškarce, trudna Aleksandra o ovome ništa nije…

Blic 27.09.2023
Maja Marinković objavila je na svom Instagram profilu audio snimak telefonskog poziva sa Filipom Carem, koji trenutno čeka dete sa Aleksandrom Nikolić. Car u pozivu prećutkuje konstataciju da je Aleksandri bio neveran, a zatim Maji zamera muškarce sa… »
"Istina je, trudna sam": Aleksandra Nikolić se oglasila nakon vesti da je u drugom stanju, otkrila i pol bebe

"Istina je, trudna sam": Aleksandra Nikolić se oglasila nakon vesti da je u drugom stanju, otkrila i pol bebe

Blic 27.09.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić u drugom stanju, a onda se sada tim povodom oglasila. Aleksandra je, naime, potvrdila za "Blic" da je trudna, a tom prilikom je otkrila i pol bebe. - Istina je, jesam trudna i nosim devojčicu. Filip… »
"Neću da čujem za njega": Trudna Aleksandra Nikolić prvi put o Filipu Caru: "Psihički sam loše zbog njega"

"Neću da čujem za njega": Trudna Aleksandra Nikolić prvi put o Filipu Caru: "Psihički sam loše zbog njega"

Blic 27.09.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić u drugom stanju, a onda se sada tim povodom oglasila za "Blic". Aleksandra je progovorila i o bivšem dečku Filipu Caru sa kojim, kako kaže, čeka devojčicu. - Filip Car i te kako za to sve zna… »
Majka Aleksandre Nikolić bukti od besa Ne želi da čuje za njenu trudnoću: "Ne zanima me to"

Majka Aleksandre Nikolić bukti od besa Ne želi da čuje za njenu trudnoću: "Ne zanima me to"

Blic 27.09.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić, pobednica šeste sezone rijalitija "Zadruga", u drugom stanju, a tim povodom oglasila se i njena majka, Slovenka Lunis koja je prokomentarisala i prevaru koju je navodno počinio Filip Car sa kojim… »
Isplivao deo telefonskog razgovora Maje i Cara! Marinkovićeva ga urnisala nakon demanta, sada je sve jasno!

Isplivao deo telefonskog razgovora Maje i Cara! Marinkovićeva ga urnisala nakon demanta, sada je sve jasno!

Kurir 27.09.2023
Rat između bivšeg ljubavnog para, Maje Marinković i Filipa Cara ne jenjava, a sada se pojavio deo razgovora Maje i Cara u kom on prećutkuje konstataciju da je posle svog rođendana bio neveran Aleksandri Nikolić, a nakon čega joj ljubomoriše na… »
(Foto) prve fotografije trudne Aleksandre Nikolić: Evo kako izgleda bivša zadrugarka u trećem mesecu - osmeh ne skida

(Foto) prve fotografije trudne Aleksandre Nikolić: Evo kako izgleda bivša zadrugarka u trećem mesecu - osmeh ne skida

Blic 27.09.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić u drugom stanju, a ona je lepu vest potvrdila za "Blic". Aleksandru smo pre samo dva dana sreli u jednom šoping centru u Beogradu, a tom prilikom je na sebi imala široku teksas jaknicu, uske… »
"Hoću da uživam u svojoj trudnoći" Aleksandra poslala jasnu poruku na Instagramu, a evo kako izgleda u blagoslovenom stanju!

"Hoću da uživam u svojoj trudnoći" Aleksandra poslala jasnu poruku na Instagramu, a evo kako izgleda u blagoslovenom stanju!

Kurir 27.09.2023
Pobednica Zadruge 6, Aleksandra Nikolić je u drugom stanju i uskoro će na svet doneti devojčicu. Iako je nedavno raskinula veridbu sa Filipom Carem, Aleksandra je srećna i uživa u trudničkim danima. Nakon oglašavanja u medijima, oglasilase i na… »
"Srećna sam zbog bebe, neću da čujem za njega" Aleksandra progovorila o Filipu, Slovenka besna ko ris: Ova tema me sad ne…

"Srećna sam zbog bebe, neću da čujem za njega" Aleksandra progovorila o Filipu, Slovenka besna ko ris: Ova tema me sad ne…

Kurir 27.09.2023
Kao bomba odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić u drugom stanju, a nakon priznanja lepih vesti, za domaće medije progovorila je o bivšem vereniku i ocu svog deteta. - Filip Car i te kako za to sve zna. Upućen je odavno u tu situaciju. Ali sad ne… »
"Dolazi nam noćna mora": Oglasio se Filip Car nakon vesti da je Aleksandra Nikolić trudna - Javno se obratio Maji Marinković…

"Dolazi nam noćna mora": Oglasio se Filip Car nakon vesti da je Aleksandra Nikolić trudna - Javno se obratio Maji Marinković…

Blic 27.09.2023
Kao bomba u domaćim medijima odjeknula je vest da je Aleksandra Nikolić u drugom stanju. Ona i Filip Car su nedavno raskinuli, Aleksandra se ovim povodom nije oglašavala, a sada je Filip na svom Instagram profilu prvi put pričao na ovu temu. Naime, on… »
"Istina je, jesam trudna" Oglasila se Aleksandra Nikolić i otkrila pol bebe: To je trenutno ceo moj svet!

"Istina je, jesam trudna" Oglasila se Aleksandra Nikolić i otkrila pol bebe: To je trenutno ceo moj svet!

Kurir 27.09.2023
Da najlepše vesti dođu kada im se najmanje nadamo dokaz je Aleksandra Nikolić koja je za domaće medije potvrdila trudnoću. Nakon haosa spekulacija o trudnoći i prepiski koje je obelodanila Maja Marinković kao dokaz da ju je Car varao sa njom… »
"Istina je, trudna sam": Oglasila se Aleksandra Nikolić - izbio skandal ona kaže "niko i ništa me ne zanima osim nje"

"Istina je, trudna sam": Oglasila se Aleksandra Nikolić - izbio skandal ona kaže "niko i ništa me ne zanima osim nje"

Mondo 27.09.2023
Pobednica rijalitija Zadruga Aleksandra Nikolić, potvrdila da je u drugom stanju. Pobednica rijalitija Zadruga Aleksandra Nikolić, potvrdila da je u drugom stanju Aleksandra Nikolić, pobednica rijalitija Zadruga i bivša verenica Dejana Dragojevića, a… »
Oglasila se ekskluzivno za Alo Aleks Nikolić potvrdila trudnoću i otkrila kog pola je beba

Oglasila se ekskluzivno za Alo Aleks Nikolić potvrdila trudnoću i otkrila kog pola je beba

Alo 27.09.2023
"Potreban mi je mir, beba je centar mog sveta" Da najlepše vesti dođu kada im se najmanje nadamo dokaz je Aleksandra Nikolić koja je za Alo! potvrdila trudnoću. Kako je objasnila, drugo stanje ju je učinilo najsrećnijom ženom na svetu, pa je… »
Aleksandra Nikolić za Telegraf: Istina je, trudna sam! Evo kog pola je beba

Aleksandra Nikolić za Telegraf: Istina je, trudna sam! Evo kog pola je beba

Telegraf 27.09.2023
- Trenutno razmisljam o tome kako da opremim bebinu sobicu i to je sve što u ovom trenutku mogu da kažem - poručila je Nikolićeva. Aleksandra Nikolić priznala je da je u blagoslovenom stanju, a potom je otkrila i pol bebe. U kratkoj izjavi za naš… »
Novo obraćanje maje Marinković napraviće haos: Uputila jasnu provokaciju Aleksandri, a onda poslala poruku i Caru! (foto)

Novo obraćanje maje Marinković napraviće haos: Uputila jasnu provokaciju Aleksandri, a onda poslala poruku i Caru! (foto)

Kurir 27.09.2023
Maja Marinković odlučila je da javno raskinka Filipa Cara i svima pokaže kako je tokom veze sa Aleksandrom Nikolić njoj slao poruke, zvao je i molio da se vide. Marinkovićeva je odlučila da više ne ćuti Cara i nakon vesti da je Aleksandra u… »
Trudna Aleksandra će doživeti nervni slom: Maja Marinković objavila skandalozne poruke sa Filipom Carem

Trudna Aleksandra će doživeti nervni slom: Maja Marinković objavila skandalozne poruke sa Filipom Carem

Alo 27.09.2023
"Sada imate priliku da vidite ko priča laži, a ko govori istinu dok je u velikoj ljubavi sa svojom nazovi verenicom", poručila je Marinkovićeva. Rijaliti zvezda Maja Marinković raskrinkala je javno Filipa Cara u prepiskama koje je podelila na… »
Van sebe! Hitno se oglasila Aleksandrina majka nakon vesti da joj je ćerka trudna

Van sebe! Hitno se oglasila Aleksandrina majka nakon vesti da joj je ćerka trudna

Alo 27.09.2023
Slovenka kaže da nije upućena da li joj je ćerka u blagoslovenom stanju, a kako ističe biće srećna ako je to istina. Slovenka Nikolić, majka pobednice "Zadruge 6" oglasila se nakon spekulacija o navodnoj trudnoći njene ćerke Aleksandre Nikolić… »
Maja bez zadrške udarila na trudnu Aleks, objavila šokantne prepiske s Filipom Carem: "Uživaj s bednicom"

Maja bez zadrške udarila na trudnu Aleks, objavila šokantne prepiske s Filipom Carem: "Uživaj s bednicom"

Telegraf 27.09.2023
Starleta ne bira sredstva da dođe u centar pažnje. Maja Marinković žestoko je udarila na trudnu Aleksandru Nikolić i njenog bivšeg partnera s kojim čeka dete, Filipa Cara. Starleta ne bira sredstva da dođe u centar pažnje, pa je samo nekoliko… »
Bio sa Aleksandrom, slao poruke bivšoj: Maja Marinković raskrinkala Filipa Cara - objavila celokupnu prepisku!

Bio sa Aleksandrom, slao poruke bivšoj: Maja Marinković raskrinkala Filipa Cara - objavila celokupnu prepisku!

Mondo 27.09.2023
Maja Marinković oglasila se istog dana kada su mediji preneli da je Aleksandra Nikolić trudna sa Filipom Carem. Maja Marinković oglasila se istog dana kada su mediji preneli da je Aleksandra Nikolić trudna sa Filipom Carem Rijaliti učesnica i… »
Prva izjava majke Aleksandre Nikolić nakon vesti da joj je ćerka trudna s Filipom Carem

Prva izjava majke Aleksandre Nikolić nakon vesti da joj je ćerka trudna s Filipom Carem

Telegraf 27.09.2023
Majka pobednice rijalitija "Zadruga 6" ističe da je ponosna na svoju naslednicu. Slovenka Nikolić, majka pobednice "Zadruge 6" oglasila se nakon što je u medijima objavljena vest da je njena ćerka Aleksandra Nikolić trudna. Buduća baka kaže da nije… »

Vesti dana »