Povezane vesti
KURIR prvi UŠAO U BANJSKU: Na kućama rupe od metaka, od stakla srča, na jarbolu se vijori srpska trobojka (video)
Kurir 27.09.2023
Ekipa Kurir televizije danas je prva ušla u kosmetsko selo Banjska koje je od nedelje ujutru bilo u jakom obruču tzv. kosovske policije i specijalaca ROSU naoružanih dugim cevima. Tzv. kosovska policija dozvolila je danas tačno u podne ulaz u selo… »
Kosovska policija dozvolila ulazak u banjsku! Selo bilo blokirano nakon sukoba sa Srbima
Mondo 27.09.2023
Dozvoljen je ulazak u selo Banjska. Dozvoljen je ulazak u selo Banjska. Kosovska policija dozvolila je danas tačno u podne ulaz u selo Banjska, javljaju reporteri Kosovo onlajna sa terena. Kako su naveli iz policije, preporučeno je samo kretanje po… »
Vesti dana »

Nikezić: Najveću korist od Vučićevih mera za legalizaciju imaće SNS investitori – gradili bez dozvola, sad će jeftino da ozakone divlju gradnju
Naissus info pre 2 satajoš 16 povezanih

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i kakav je stav zemalja Balkana
BBC News pre 1 satjoš 22 povezane

"Zvezda je šampion 98,9 odsto": Da li je Partizan ostao bez titule u septembru?
Mondo pre 1 satjoš 22 povezane

Danska premijerka ne isključuje mogućnost da iza napada dronovima stoji Rusija
Biznis.rs pre 42 minutajoš 17 povezanih