Povezane vesti

„Žao mi je što nisam bila hrabrija“: Doktorka se rasplakala na suđenju za smrt 51 korisnika niškog Gerontološkog…

„Žao mi je što nisam bila hrabrija“: Doktorka se rasplakala na suđenju za smrt 51 korisnika niškog Gerontološkog…

Nova 27.09.2023
"Žao mi je što nisam bila hrabrija i ubedila direktora da pozove nadležne ustanove i obezbedi transport i pregled naših korisnika koji su dobil visoku temperaturu, za koje se kasnije testiranjem utvrdilo da su zaraženi virsom Covida 19. Obavestila… »
Nastavljeno suđenje direktoru Gerentološkog centra u kome je umro 51 korisnik od korone, a on za to vreme palio tamjan

Nastavljeno suđenje direktoru Gerentološkog centra u kome je umro 51 korisnik od korone, a on za to vreme palio tamjan

Jugmedia 27.09.2023
Direktor Gerontološkog centra Niš Milan Stevanović (50) u toku epidemije Kovida 19, tokom koje je 2020.godine preminuo 51 korisnik ove ustanove, samo je jednom kontaktirao zdravstvene ustanove da bi štićenici doma koji su imali temperaturu bili… »
Palio tamjan u gerotolonškom centru u Nišu da izleči koronu ljudima?! Umrlo ih preko 50, doktorka otkrila horor detalje

Palio tamjan u gerotolonškom centru u Nišu da izleči koronu ljudima?! Umrlo ih preko 50, doktorka otkrila horor detalje

Mondo 27.09.2023
Nastavljeno suđenje direktoru Gerontološkog centra u Nišu za smrt 51 korisnika. Nastavljeno suđenje direktoru Gerontološkog centra u Nišu za smrt 51 korisnika. Direktor Gerontološkog centra u Nišu Milan Stevanović (50) u toku epidemije… »
"Žao mi je što nisam bila hrabrija": Doktorka plakala na suđenju za smrt 51 korisnika doma za stare u Nišu

"Žao mi je što nisam bila hrabrija": Doktorka plakala na suđenju za smrt 51 korisnika doma za stare u Nišu

Telegraf 27.09.2023
Bivši direktor se tereti za teško delo protiv zdravlja ljudi nepreduzimanjem mera za zaštitu korisnika Gerontološkog centra od Covida 19 što je za posledicu imalo zarazu njih 195 od kojih je 51 preminuo. - Žao mi je što nisam bila hrabrija i… »
Palio je tamjan da se "reši" korone: Nastavljeno suđenje direktoru Gerontološkog centra u Nišu za smrt 51 korisnika…

Palio je tamjan da se "reši" korone: Nastavljeno suđenje direktoru Gerontološkog centra u Nišu za smrt 51 korisnika…

Blic 27.09.2023
Direktor Gerontološkog centra u Nišu Milan Stevanović (50) u toku epidemije kovida 19 tokom koje je 2020.godine preminuo 51 korisnik ove ustanove, samo je jednom kontaktirao zdravstvene ustanove da bi štićenici doma koji su imali temperaturu bili… »

Vesti dana »