Povezane vesti

Vučić objasnio zašto plaćamo najskuplje gorivo u regionu i odgovor će vas iznervirati

Vučić objasnio zašto plaćamo najskuplje gorivo u regionu i odgovor će vas iznervirati

Nova 28.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su cene goriva u Srbiji više u odnosu na region, zato što mi imamo najveće akcizno opterećenje na naftu. „Zašto? Zato što, kada već o tome govorimo, gde je od tih zemalja jeftinija cena… »
"Do kraja godine inflacija može biti 8 odsto": Vučić: U Srbiji najniža cena struje, hleba i jaja u regionu

"Do kraja godine inflacija može biti 8 odsto": Vučić: U Srbiji najniža cena struje, hleba i jaja u regionu

Blic 28.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na RTS gde je govorio o ekonomskoj situaciji u kojoj se nalazi Srbija. - Mi ne živimo u normalnom vremenu. Imamo rat na evropskom tlu, probleme na KiM. Mnogi u regionu govore da hoće podobne Srbe koji će… »
Vučić o tome zašto je gorivo u Srbiji skuplje nego u regionu: Država mora da ima svoje prihode

Vučić o tome zašto je gorivo u Srbiji skuplje nego u regionu: Država mora da ima svoje prihode

Radio 021 28.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su cene goriva u Srbiji skuplje u odnosu na region, zato što mi imamo najveće akcizno opterećenje na naftu. "Zašto? Zato što, kada već o tome govorimo, gde je od tih zemalja jeftinija cena… »
Vučić o visokim cenama nafte: Imamo najveće akcizno opterećenje, videćemo šta država može da preduzme

Vučić o visokim cenama nafte: Imamo najveće akcizno opterećenje, videćemo šta država može da preduzme

Telegraf 28.09.2023
Predsednik Srbije istakao je da je delovanje države "ograničeno MMF-om" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su cene goriva u Srbiji skuplje u odnosu na region, zato što mi imamo najveće akcizno opterećenje na naftu. "Zašto… »
Vučić o ekonomskim temama: Inflacija do kraja godine 8 odsto, sada je 11,5

Vučić o ekonomskim temama: Inflacija do kraja godine 8 odsto, sada je 11,5

Danas 27.09.2023
Govoreći o inflaciji, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da ćemo završiti godinu na 8 posto, sada je 11,5 odsto, rekao je Vučić. Imamo akcizno opterećenje najveće na naftu, ali su kod nas najniže cene struje, hleba, jaja… »

Vesti dana »