Povezane vesti
Austrija predstavila plan postepene integracije Zapadnog Balkana u EU
Danas 28.09.2023
Austrijski ministar spoljnih poslova Aleksander Šalenberg pozvao je evropske kolege da u oblastima u kojima je to moguće, ranije integrišu kandidate za članstvo sa Zapadnog Balkana, umesto da insistiraju na svakom zarezu iz pravnih tekovina EU. Šalenberg… »
Austrijski non-pejper za Zapadni Balkan poslat Borelju
Politika 28.09.2023
Ministar spoljnih poslova Austrije Aleksander Šalenberg i ministarka za evropska pitanja Karoline Edštadler žele da promovišu bržu integraciju zemalja Zapadnog Balkana u EU i u tom cilju su u pismu i „non-pejperu" visokom predstavniku EU za spoljnu… »
Šalenberg i Edštadler uputili Evropskoj uniji „non-pejper“ za ubrzanu evrointegraciju Zapadnog Balkana
Danas 27.09.2023
Ministar spoljnih poslova Austrije Aleksander Šalenberg i ministarka za evropska pitanja Karoline Edštadler uputili su Evropskoj uniji „non-pejper“, u kome navode da bi trebalo ubrzati evrointegraciju Zapadnog Balkana. Agencija APA navodi da su pismo i… »
Vesti dana »
Studenti iz Čačka i zapadne Srbije krenuli na sedmodnevno pešačenje do Novog Sada
Morava info pre 3 satajoš 24 povezane
Prelazak Srbije na zimsko računanje vremena 26. oktobra 2025. godine
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 41 povezana
Vremenska prognoza Srbije krajem oktobra 2025: osveženje i novo nevreme sa kišom do sredine naredne sedmice
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 29 povezanih
Amerika uvela sankcije predsedniku Kolumbije i njegovoj ženi i sinu
BBC News pre 2 satajoš 19 povezanih
Počinje Sajam knjiga bez 20 izdavačkih kuća: "Nismo mogli da prihvatimo ultimatum"
N1 Info pre 3 satajoš 17 povezanih


