Povezane vesti

Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

BBC News 28.09.2023
Preživeli u udaljenom selu kažu da je poginulo troje dece i dvoje odraslih, a među njima su bila dvojica dečaka iz iste porodice. BBC je dobio iskaze očevidaca bombardovanja zabitog sela u Nagorno-Karabahu u kom je poginulo troje dece i dvoje… »
Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah – „Ubili su mi dvojicu dečaka“

Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah – „Ubili su mi dvojicu dečaka“

Danas 28.09.2023
BBC je dobio iskaze očevidaca bombardovanja zabitog sela u Nagorno-Karabahu u kom je poginulo troje dece i dvoje starijih ljudi. Azerbejdžan insistira da je samo gađao „legitimne vojne mete“, ali je BBC razgovarao sa jednom majkom koja je izgubila… »
Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

Radio 021 28.09.2023
Preživeli u udaljenom selu kažu da je poginulo troje dece i dvoje odraslih, a među njima su bila dvojica dečaka iz iste porodice. BBC Mikajel i Nver krajnje desno i krajnje levo na fotografiji koju je napravila učiteljica BBC je dobio iskaze… »
Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

Jermenija i Azerbejdžan: Preživeli opisuju napad na Nagorno-Karabah - „Ubili su mi dvojicu dečaka"

Južne vesti 28.09.2023
BBC Mikajel i Nver krajnje desno i krajnje levo na fotografiji koju je napravila učiteljica BBC je dobio iskaze očevidaca bombardovanja zabitog sela u Nagorno-Karabahu u kom je poginulo troje dece i dvoje starijih ljudi. Azerbejdžan insistira da je… »

Vesti dana »