Povezane vesti

Prebili su Relju i mene, izlomili su nas! Cvija o najgoroj noći: Bilo ih je 60, završili smo u bolnici, a on je zbrisao!

Prebili su Relju i mene, izlomili su nas! Cvija o najgoroj noći: Bilo ih je 60, završili smo u bolnici, a on je zbrisao!

Mondo 28.09.2023
Stefan Cvijović Cvija prisetio se najgore noći u karijeri kada su on i njegov kolega Relja Popović dobili batine nakon nastupa. Stefan Cvijović Cvija prisetio se najgore noći u karijeri kada su on i njegov kolega Relja Popović dobili batine nakon… »
Relja i Cvija pretučeni nakon nastupa: "Udarali su nas i flašama, bilo ih je 60, tada smo završili u bolnici"

Relja i Cvija pretučeni nakon nastupa: "Udarali su nas i flašama, bilo ih je 60, tada smo završili u bolnici"

Blic 28.09.2023
Pre 13 godina Relja Popović i Stefan Cvijović Cvija su pretučeni nakon jednog nastupa, o čemu je reper pričao u jednom podkastu. Kako kaže, zbog toga su njih dvoje završili u bolnici, a sa njima je tom prilikom bio i Vlada Matović, koji je s… »
Relja i Cvija bili isprebijani ispred kluba! Napala ih rulja od 60 ljudi! Jedva izvukli živu glavu: Baš su nas otvorili i…

Relja i Cvija bili isprebijani ispred kluba! Napala ih rulja od 60 ljudi! Jedva izvukli živu glavu: Baš su nas otvorili i…

Kurir 28.09.2023
Relja Popović i Stefan Cvijović Cvija jedva su izvukli živu glavu pre 13 godina, kada su bili meta napada razjarene rulje, koja ih je napala posle jednog nastupa. Za ovaj incident se verovatno nikad ne bi ni saznalo da sam Cvija nije pričao o tome u… »

Vesti dana »