Povezane vesti
Potpisani sporazumi sa još 17 firmi za akciju Penzionerske kartice: Kakvi benefiti očekuju penzionere?
Telegraf 28.09.2023
Spisak firmi i institucija koje su se uključile u akciju sada oko 700. U Fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje potpisani su sporazumi sa još 17 firmi koje su se priključile akciji Penzionerska kartica, čijim korišćenjem će penzioneri ostvarivati… »
Još 17 ugovora za penzionersku karticu – priključili se domovi zdravlja, trgovinski lanci, osiguravači
N1 Info 28.09.2023
Direktor Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje Relja Ognjenović, potpisao je danas sporazume o saradnji sa 17 novih privrednih subjekata, partnera na projektu "Penzionerska kartica", objavio je Fond PIO. Kako je objavljeno na Instagram… »
Još 17 kompanija spremno da se uključi u pomoć: Potpisani sporazumi za penzionerske kartice
Blic 28.09.2023
U Fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje potpisani su sporazumi sa još 17 firmi koje su se priključile akciji Penzionerska kartica, čijim korišćenjem će penzioneri ostvarivati brojne pogodnosti pri plaćanju njihovih roba i usluga. Direktor Fonda PIO… »
Potpisani sporazumi sa još 17 firmi za akciju Penzionerske kartice
Euronews 28.09.2023
U Fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje potpisani su sporazumi sa još 17 firmi koje su se priključile akciji Penzionerska kartica, čijim korišćenjem će penzioneri ostvarivati brojne pogodnosti pri plaćanju njihovih roba i usluga. Direktor Fonda PIO… »
Vesti dana »

Protest u Užicu: Zakon mora da bude isti za sve, nijedna optužnica ne sme da služi vlastima
Beta pre 19 minutajoš 33 povezane

Protest u Užicu: „Milijarderi u vlasti su nervozni, peti put rekli da su pobedili a vi im prkosite“
Nova ekonomija pre 8 minutajoš 25 povezanih

Ovo su otac i sin nastradali u krvavom zločinu u Prilepu: Osvanula potresna čitulja, porodica u šoku
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane

Viši sud u Novom Sadu vratio predmet tužilaštvu: Nastavlja se istraga o padu nadstrešnice
Serbian News Media pre 1 satjoš 18 povezanih

Grenel optužuje Vjosu Osmani: Sram Vas bilo, izvrćete Trampove reči
Sputnik pre 2 satajoš 18 povezanih