Povezane vesti
Otvorena ambulanta Doma zdravlja „Zvezdara” na Konjarniku
Politika 28.09.2023
Predsednik GO Zvezdara Vladan Jeremić i direktorka Doma zdravlja „Zvezdara” dr Aleksandra Ružičić danas su obišli ambulantu na Konjarniku koja je nakon završenih radova na renoviranju primila prve pacijente, saopšteno je iz Opštine Zvezdara, preneo… »
Renovirana ambulanta na Konjarniku: Novo radno vreme je velika promena
Telegraf 28.09.2023
Sredstva za renoviranje obezbeđena su iz gradskog budžeta. Ambulanta Doma zdravlja " Zvezdara" na Konjarniku je posle renoviranja ponovo počela da radi i prima pacijente a predsednik gradske opštine Zvezdara Vladan Jeremić je prilikom obilaska ambulante… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 3 satajoš 28 povezanih

Aleksić (NPS): Dačić treba da se stidi svoje izjave o Nikolini Sinđelić
Nova pre 58 minutajoš 35 povezanih

Završen protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Okupljeni tražili puštanje na slobodu uhapšenih, uhapšen poslanik PSG, blokada najavljena i za sutra (foto, video)
Blic pre 13 minutajoš 46 povezanih

Pripreme za sastanak Putina i Zelenskog, bezbednosne garancije i tenzije oko zarobljenika u Ukrajini
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 298 povezanih

(BLOG) Protesti u više gradova ispred policijskih stanica, nastavljena hapšenja studenata
N1 Info pre 13 minutajoš 43 povezane