Povezane vesti

Imam komšiju iz pakla: Nina Badrić se požalila da nema vodu 8 dana - "Igra se preduzetnika, niko mi ne može pomoći" foto

Imam komšiju iz pakla: Nina Badrić se požalila da nema vodu 8 dana - "Igra se preduzetnika, niko mi ne može pomoći" foto

Mondo 28.09.2023
Nina Badrić požalila se na komšiju zbog kog su joj isključili vodu. Nina Badrić požalila se na komšiju zbog kog su joj isključili vodu. Da se i zvezde susreću sa problemima na koje nailazi svaki čovek dokaz je i Nina Badrić. Pevačica je… »
"Imate li vi suseda iz pakla" Nina Badrić progovorila o agoniji koju preživljava, a za sve je kriv on, pevačica moli za…

"Imate li vi suseda iz pakla" Nina Badrić progovorila o agoniji koju preživljava, a za sve je kriv on, pevačica moli za…

Kurir 28.09.2023
Nina Badrić, koju nemamo priliku da vidimo iznerviranu i besnu sada je potpuno van sebe i to ne krije. Ona je na društvenim mrežama okačila fotografiju svog komšije koji je napravio problem u čitavoj zgradi, gde ona živi i objasnila o čemu se… »
Nina Badrić moli za pomoć: "Zbog komšije iz pakla osam dana nemam vodu, izazvao je poplavu u svom stanu"

Nina Badrić moli za pomoć: "Zbog komšije iz pakla osam dana nemam vodu, izazvao je poplavu u svom stanu"

Blic 28.09.2023
Pevačica Nina Badrić, koju nemamo priliku da vidimo iznerviranu i besnu sada je potpuno van sebe i to ne krije. Ona je na društvenim mrežama okačila fotografiju svog komšije koji je napravio problem u čitavoj zgradi, gde ona živi i objasnila o… »

Vesti dana »