Povezane vesti

Devojka (21) se svađala s dečkom (63), pa pala sa 3. Sprata? Očevidac o drami u Borči: "Ležala je nepomično u lokvi krvi"

Devojka (21) se svađala s dečkom (63), pa pala sa 3. Sprata? Očevidac o drami u Borči: "Ležala je nepomično u lokvi krvi"

Kurir 28.09.2023
"Čuo se jak udarac, mislio sam da je pala neka greda sa zgrade, a onda sam ugledao devojku koja nepomično leži u lokvi krvi na trotoaru" Ovako priča, M.M. (32) očevidac jučerašnje drame u kojoj je Ž.P. (21) skočila sa trećeg sprata nedovršene… »
Devojka (21) u Borči skočila sa trećeg sprata! Posvađala se sa partnerom (63) - Sklanjao ljude od nje i govorio joj ovo!

Devojka (21) u Borči skočila sa trećeg sprata! Posvađala se sa partnerom (63) - Sklanjao ljude od nje i govorio joj ovo!

Mondo 28.09.2023
Devojka (21) u Borči pokušala je da izvrši samoubistvo. Devojka (21) u Borči pokušala je da izvrši samoubistvo. U Ulici Julija Delere u Borči sa trećeg sprata nedovršene zgrade u sredu je skočila devojka (21) koja je, na sreću, preživela pad… »
"Ležala je nepomično u lokvi krvi": Očevidac drame u kojoj je devojka (21) pala sa trećeg sprata u Borči

"Ležala je nepomično u lokvi krvi": Očevidac drame u kojoj je devojka (21) pala sa trećeg sprata u Borči

Telegraf 28.09.2023
Ona je zadobila teške povrede glave i prelome. "Čuo se jak udarac, mislio sam da je pala neka greda sa zgrade, a onda sam ugledao devojku koja nepomično leži u lokvi krvi na trotoaru" Ovako za "Blic" priča, Miloš Mitić (32) očevidac jučerašnje… »

Vesti dana »