Povezane vesti

Ceca i otac Aleksandre prijovijović zajedno u provodu: Tu je i pevačicina maćeha: Evo kako proslavljaju uspeh u Areni

Ceca i otac Aleksandre prijovijović zajedno u provodu: Tu je i pevačicina maćeha: Evo kako proslavljaju uspeh u Areni

Blic 29.09.2023
Aleksandra Prijović juče je održala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni i napravila je pravi spektakl, ali i okupila estradu. Brojne kolege pružile su joj podršku iz prvih redova, uživajući u njenim hitovima, a jedna od njih bila je… »
Seka Aleksić podigla prašinu izjavom! Osvrnula se na muziku Aleksandre Prijović, a evo kako je reagovala na Karleušinu…

Seka Aleksić podigla prašinu izjavom! Osvrnula se na muziku Aleksandre Prijović, a evo kako je reagovala na Karleušinu…

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović, održala je sinoć prvi u nizu spektakla u Štark areni. Prijovićeva će pred beogradskom publikom pevati i večeras, a očekuje se da će odziv publike biti jednak kao sinoć. Veliki broj njenih kolega bio je sinoć u Areni, ali je… »
"Prijateljski" se rastali, a krili neviđeni skandal! Prija našla poruke - evo šta je bivši radio dok je ona nastupala!

"Prijateljski" se rastali, a krili neviđeni skandal! Prija našla poruke - evo šta je bivši radio dok je ona nastupala!

Mondo 29.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović je u centru pažnje zbog tri rasprodata koncerta u beogradskoj Areni. Pevačica Aleksandra Prijović je u centru pažnje zbog tri rasprodata koncerta u beogradskoj Areni Pevačica Aleksandra Prijović jedna je od… »
Nema ni srednju školu, a zarađuje više od pola Srbije! Istina o Priji koju malo ko zna, zbog ovog poteza je sahranila…

Nema ni srednju školu, a zarađuje više od pola Srbije! Istina o Priji koju malo ko zna, zbog ovog poteza je sahranila…

Kurir 29.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović, važi za jednu od najaktuelnijih pevačica mlađe generacije, a njeni sami počeci intrigiraju mnoge. Pevačica se proslavila učešćem u takmičenju "Zvezde Granda", a od tada njen put se razvio i mnogo se razlikuje od… »
Nije završila srednju školu, a SAD će od 3 koncerta zaraditi milion evra: Ovako je Prija izgledala na početku karijere!

Nije završila srednju školu, a SAD će od 3 koncerta zaraditi milion evra: Ovako je Prija izgledala na početku karijere!

Mondo 29.09.2023
Aleksandra Prijović napravila je pometnju na domaćoj muzičkoj sceni, kada je u rekordnom roku rasprodala tri Arene. Aleksandra Prijović napravila je pometnju na domaćoj muzičkoj sceni, kada je u rekordnom roku rasprodala tri Arene Pevačica… »
"Ti si za ovo predodređena" Edita nakon koncerta pružila podršku Priji, ove reči izazivaju suze: Posebna si i hvala ti na…

"Ti si za ovo predodređena" Edita nakon koncerta pružila podršku Priji, ove reči izazivaju suze: Posebna si i hvala ti na…

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović sinoć je održala prvi od tri koncerta u Štark areni i oduševila publiku koja je došla da podrži njen rad i uživa u hitovima. Mnoge poznate ličnosti su se pojavile na ovom spektaklu kao što su Ceca Ražnatović, Maja Berović… »
Otkriveno koliko će Aleksandra Prijović zaraditi od tri koncerta u Areni: Ovo je tačna cifra

Otkriveno koliko će Aleksandra Prijović zaraditi od tri koncerta u Areni: Ovo je tačna cifra

Nova 29.09.2023
Aleksandra Prijović održala je sinoć koncert u Štark areni, a slede joj još dva koncerta, i to danas i sutra. Od ova tri koncerta pevačica će zaraditi vrtoglavu sumu novca. Prema proračunima, ona će nakon što otplati sve troškove i porez uzeti… »
Isplivala fotka Đokovića sa prijinog koncerta! Vidi se da pucaju od ljubavi, ona se naslonila na njega, a on je grli (foto)

Isplivala fotka Đokovića sa prijinog koncerta! Vidi se da pucaju od ljubavi, ona se naslonila na njega, a on je grli (foto)

Kurir 29.09.2023
Mlada zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala koncertu u Areni kojem su prisustvovale brojne poznate ličnosti, a među njima su bili i Saška i Đorđe Đoković. Oni su uživali u vip loži sa prijateljima, a na Instagramu su objavili fotografije… »
"Rekla sam breni da ću pasti u nesvest!" Aleksandra Prijović o Filipu, sinu i kolegama: Ne mogu da promenim ako nekome…

"Rekla sam breni da ću pasti u nesvest!" Aleksandra Prijović o Filipu, sinu i kolegama: Ne mogu da promenim ako nekome…

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović održala je sinoć prvi koncert od tri u Beogradskoj Štark Areni. Pevačica je nakon spektakularnog i emotivnog koncerta je posvetila vreme sedmoj sili i podelila prve impresije sa koncerta o kome je ceo život maštala. - Hvala što… »
Emotivno slomljena prija nakon koncerta ovom poznatom reperu pala u zagrljaj: Nakon uspeha u njemu pronašla prvu podršku…

Emotivno slomljena prija nakon koncerta ovom poznatom reperu pala u zagrljaj: Nakon uspeha u njemu pronašla prvu podršku…

Kurir 29.09.2023
Brojni pripadnici estrade prisustvovali su prošle noći prvom od tri koncerta Aleksandre Prijović u Štark areni. Maja Berović, Marija Mikić, Ceca Ražnatović, Aco Pejović i mnogi drugi stigli su na koncert kako bi podržali svoju koleginicu… »
(Foto): Marija Šerifović se obratila Aleksandri Prijović tokom koncerta u Areni: Napisala samo dve reči

(Foto): Marija Šerifović se obratila Aleksandri Prijović tokom koncerta u Areni: Napisala samo dve reči

Blic 29.09.2023
Jedna od najpopularnijih pevačica Aleksandra Prijović sinoć je održala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni, a među brojnim kolegama koje su došle da je podrže našla se i Marija Šerifović. Marija je, naime, tokom koncerta poslala… »
Marija Šerifović se obratila priji direktno iz Arene: Napisala samo dve reči, poruka nikad snažnija! (foto)

Marija Šerifović se obratila priji direktno iz Arene: Napisala samo dve reči, poruka nikad snažnija! (foto)

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović sinoć je održala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni, a među brojnim kolegama koje su došle da je podrže našla se i Marija Šerifović. Marija je, naime, tokom koncerta poslala snažnu poruku Aleksandri Prijović… »
(Video) Mali Aleksandar slušao mamu ceo koncert: Sin Aleksandre Prijović i Filipa sa dekom zagrljen otišao kući

(Video) Mali Aleksandar slušao mamu ceo koncert: Sin Aleksandre Prijović i Filipa sa dekom zagrljen otišao kući

Blic 29.09.2023
Aleksandra Prijović održala je prvi veliki koncert u nizu u Štark Areni koji je bio u izuzetno emotivan. U publici sve vreme bio je i njen sin Aleksandar koji je slušao mamu, a onda sa dekom zagrljen otišao kući. Inače, Aleksandra Prijović se u… »
Aleksandra Prijović jedva zadržala suze na koncertu!

Aleksandra Prijović jedva zadržala suze na koncertu!

Svet plus 29.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović jedva zadržala suze na koncertu, a Breni je rekla da kako misli da će pasti u nesvest kada izađe na binu. Pevačica Aleksandra Prijović sinoć je održala jedan od tri koncerta koje je zakazala u Štark Areni, pa je tom… »
Prva arena je pala! Prijovićka emotivna nakon 1. solističkog koncerta - čekaju je još dva, a ovo su cene karata foto

Prva arena je pala! Prijovićka emotivna nakon 1. solističkog koncerta - čekaju je još dva, a ovo su cene karata foto

Mondo 29.09.2023
Aleksandra Prijović održala je sinoć prvi veliki koncert u nizu u Štark Areni, koji je bio u izuzetno emotivan. Aleksandra Prijović održala je sinoć prvi veliki koncert u nizu u Štark Areni, koji je bio u izuzetno emotivan. Sinoć je Aleksandra… »
"Poželeo mi je sreću" Prija progovorila o susretu sa Filipom na koncertu, pa sa suzama u očima izjavila: Ostvarila sam svoj…

"Poželeo mi je sreću" Prija progovorila o susretu sa Filipom na koncertu, pa sa suzama u očima izjavila: Ostvarila sam svoj…

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović prethodne noći je održala prvi od tri zakazana koncerta u Štark Areni, a tom prilikom je okupila preko 20.000 ljudi. Publika je zajedno sa Aleksandrom svaku numeru pevala u glas, a gosti na spektakularnom koncertu bili su njen kum… »
(Video) "posle filipovog gesta sam morala da se saberem": Aleksandra Prijović nakon spektakla: "Ostvarila sam svoj san"

(Video) "posle filipovog gesta sam morala da se saberem": Aleksandra Prijović nakon spektakla: "Ostvarila sam svoj san"

Blic 29.09.2023
Aleksandra Prijović održala je prvi veliki koncert u nizu u Štark Areni koji je bio u izuzetno emotivan. U više navrata muzička zvezda se rasplakala, a u intervjuu nakon spektakla progovorila je o najemotivnijim momentima. - Ovo je bila noć u kojoj… »
(Video) Oni su najponosniji: Baka i deka Aleksandre Prijović plaču i aplaudiraju unuci na koncertu: Lavina emocija na jednom…

(Video) Oni su najponosniji: Baka i deka Aleksandre Prijović plaču i aplaudiraju unuci na koncertu: Lavina emocija na jednom…

Blic 29.09.2023
Aleksandra Prijović sinoć je održala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni. Brojne kolege, prijatelji i porodica bili su počasni gosti i uživali u njenim hitovima i atmosferi. Štark Arena bila je krcata, a publika je sa oduševljenjem… »
(Video) Ludilo na koncertu Aleksandre Prijović: Publika u transu vrišti i peva "dam, dam", majka Borka plače, a pevačica u…

(Video) Ludilo na koncertu Aleksandre Prijović: Publika u transu vrišti i peva "dam, dam", majka Borka plače, a pevačica u…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras je organizovala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni. Štark Arena je bila krcata, a publika sa Aleksandrom je svaku pesmu pevala u glas. Ipak, pravo ludilo desilo se kada je pevačica zapevala veliki hit "Dam… »
"Sine, Voli te majka najviše na svetu": Najemotivniji momenat na koncertu Aleksandre Prijović: Ovim rečima se obratila malom…

"Sine, Voli te majka najviše na svetu": Najemotivniji momenat na koncertu Aleksandre Prijović: Ovim rečima se obratila malom…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović napravila je pravi spektakl na prvom koncertu u Štark Areni. Pevačica se u više navrata zaplakala, međutim, sigurno najemotivniji momenat bio je kada se obratila sinu Aleksandru koji je koncert pratio iz publike. - Voli te mama… »
"Samo sam želela da doživite ovo": Aleksandra Prijović se rasula na komade na koncertu zbog bake i deke, a evo šta je…

"Samo sam želela da doživite ovo": Aleksandra Prijović se rasula na komade na koncertu zbog bake i deke, a evo šta je…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras je organizovala svoj prvi veliki solistički koncert u Štark Areni. U jednom trenutku se obratila baki i deki emotivnim rečima i kroz suze im se zahvalila što postoje. "Bako i deko, maštala sam o tome da vi jednog dana… »
(Video) "Prodala je: 50.000 karata, to je za svaku pohvalu" Ceca na koncertu Prijovićke: "Ne treba da nas poredite"

(Video) "Prodala je: 50.000 karata, to je za svaku pohvalu" Ceca na koncertu Prijovićke: "Ne treba da nas poredite"

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović večeras pravi svoj prvi veliki koncert u Štark Areni, a gomila njenih kolega došla je kako bi je podržala. Na koncert je stigla i Ceca Ražnatović, te uputila reči hvale svojoj mlađoj koleginici. Kako Prijovićku često porede… »
(Video) Aleksandra Prijović plače na bini, slomila se od emocija: Štark Arena krcata, publika u transu, a njen stajling…

(Video) Aleksandra Prijović plače na bini, slomila se od emocija: Štark Arena krcata, publika u transu, a njen stajling…

Blic 28.09.2023
Aleksandra Prijović otvorila je svoj prvi veliki koncert u Štark Areni pesmom " Za nas kasno je" koja je inače bila i njen prvi veliki hit u karijeri. Štark Arena bila je krcata, a publika je sa oduševljenjem dočekala pevačicu i sa njom u glas… »
(Video) Dijanu Đoković niste videli u ovom izdanju: Novakova majka se ovako spremila za ludi provod: Evo sa kim je došla na…

(Video) Dijanu Đoković niste videli u ovom izdanju: Novakova majka se ovako spremila za ludi provod: Evo sa kim je došla na…

Blic 28.09.2023
Dijana Đoković majka najboljeg tenisera svih vremena Novaka Đokovića pojavila se večeras na koncertu Aleksandre Prijović u Štark Areni. Dijana je za ovu priliku obukla crveni sako, crveno, belu majicu na pruge, kao i bele pantalone. Vidno… »
(Video)Majka Aleksandre Prijović u suzama zbog ćerkinog koncerta: Borka se utegla u plavo odelo, izgleda kao devojčica…

(Video)Majka Aleksandre Prijović u suzama zbog ćerkinog koncerta: Borka se utegla u plavo odelo, izgleda kao devojčica…

Blic 28.09.2023
Majka Aleksandre Prijović, Borka rasplakala se večeras pred kamerama zbog prvog u nizu velikog koncerta u Štark Areni ćerke. - Tresem se sva. Ovo je ogroman uspeh. Ja sam znala da će ona uspeti, to sam čekala. Ja imam verovatno veću tremu od nje… »

Vesti dana »