Povezane vesti

"Uskraćuje mi intimne odnose": Đani izneo detalje iz bračne postelje i šokirao javnost: "Neka me ispoštuje kad već tolike…

"Uskraćuje mi intimne odnose": Đani izneo detalje iz bračne postelje i šokirao javnost: "Neka me ispoštuje kad već tolike…

Blic 29.09.2023
Folker Radiša Trajković Đani izneo je detalje svog intimnog života sa suprugom Slađom Trajković i šokirao javnost izjavom. - Slađa ima novu taktiku kako da me natera da uštedim energiju. Kad dođem s tezge i kad hoću da se volimo, ona mi ne da… »
Žena mu uvela restrikcije u krevetu! "Ne shvata da mi to pomaže i da me regeneriše" - požalio se Đani na Slađu!

Žena mu uvela restrikcije u krevetu! "Ne shvata da mi to pomaže i da me regeneriše" - požalio se Đani na Slađu!

Mondo 29.09.2023
Pevač Radiša Trajković Đani je više od dvadeset godina u bračnoj zajednici sa Slađom, a sada je otkrio da mu je ona uvela intimne restrikcije. Pevač Radiša Trajković Đani je više od dvadeset godina u bračnoj zajednici sa Slađom, a sada je… »
Slađa uvela đaniju intimne restrikcije: Pevač očajan zbog odluke supruge "Ne mogu da je ubedim, odustao sam..."

Slađa uvela đaniju intimne restrikcije: Pevač očajan zbog odluke supruge "Ne mogu da je ubedim, odustao sam..."

Kurir 29.09.2023
Radiša Trajković Đani kaže da njegova supruga Slađana odbija da imaju intimne odnose kad umoran dođe sa svirke jer ne želi da se još više umori. On tvrdi da njegova žena ne želi da ga gleda kako posle niza tezgi odlazi na infuziju da bi se… »

Vesti dana »