Povezane vesti

Brnabić: "Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici vlade"

Brnabić: "Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici vlade"

Telegraf 29.09.2023
Premijerka je navela i da su pojedini mediji pustili netačnu informaciju o datumu bez da su proverili tačnost, te da su informaciju pustili na osnovu "tračeva" Premijerka Ana Brnabić obratila se javnosti. Brnabić je negirala da je davala ikakve… »
Posle gradonačelnika Leskovca, svi predsednici opština u Jablaničkom okrugu podneli ostavke

Posle gradonačelnika Leskovca, svi predsednici opština u Jablaničkom okrugu podneli ostavke

Novi magazin 29.09.2023
Predsednik Opštine Crna Trava Slavoljub Blagojević je danas izjavio za agenciju Beta da je dobio upustvo da podnese ostavku što će učiniti tokom dana, dok je predsednik Opštine Medveđa Dragan Kulić već podneo ostavku. Kulić je izabran u julu… »
Igor Mirović ne planira ostavku (VIDEO)

Igor Mirović ne planira ostavku (VIDEO)

Danas 29.09.2023
Igor Mirović, premijer Vojvodine, odgovarajući na pitanja novinara, rekao je da neće podneti ostavku. Od juče više predsednika opština i gradonačelnika, uključujući i gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića, podneli su ostavke, po nalogu… »
Brnabić: Nisam govorila o datumima, verujem da će izbori biti u decembru

Brnabić: Nisam govorila o datumima, verujem da će izbori biti u decembru

Euronews 29.09.2023
Na sednici Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru, rekla je danas premijerka Ana Brnabić povodom informacija koje su se pojavile u pojedinim medijima da je navodno na sednici tražila od… »
Brnabić: Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici vlade, nadam se da će biti u decembru

Brnabić: Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici vlade, nadam se da će biti u decembru

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Na sednici Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru, rekla je danas premijerka Ana Brnabić povodom informacija koje su se pojavile u pojedinim medijima da je navodno na sednici… »
Brnabić o izborima: Izašli smo u susret opoziciji, nisam spominjala 17. decembar

Brnabić o izborima: Izašli smo u susret opoziciji, nisam spominjala 17. decembar

N1 Info 29.09.2023
Premijerka Ana Brnabić je kazala da dužinu njenog mandata ne određuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić, već da je Vlada izašla u susret opoziciji koja je zahtevala raspisivanje parlamentarnih i beogradskih izbora. „Koliko sam razumela… »
Premijerka: Nastavlja se teror Aljbina Kurtija nad Srbima na KiM

Premijerka: Nastavlja se teror Aljbina Kurtija nad Srbima na KiM

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se nad Srbima na Kosovu i Metohiji nastavlja teror koji sprovodi premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, na šta su i ona i predsednik Srbije Aleksandar Vučić do… »
"Verujem i nadam se da će biti u decembru": Brnabić o izborima: Moja ostavka je na stolu od juna (video)

"Verujem i nadam se da će biti u decembru": Brnabić o izborima: Moja ostavka je na stolu od juna (video)

Blic 29.09.2023
Verujem i nadam se da će izbori biti u decembru, rekla je premijerka Srbije Ana Brnabić. Kako je kazala, "nisam davala nikakve datume na sednici vlade". - Mislim da je bolje da budu pre nego kasnije, ranije sam rekla da je moja ostavka na stolu - rekla… »
Brnabić: Nadam se da će izbori biti u decembru, moja ostavka je već na stolu

Brnabić: Nadam se da će izbori biti u decembru, moja ostavka je već na stolu

Radio 021 29.09.2023
"Na sednici Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru", rekla je danas premijerka Ana Brnabić. Ona je komentarisala i navode da je navodno na sednici vlade tražila od ministara i državnih… »
Brnabić: Netačno da će izbori biti 17. decembra

Brnabić: Netačno da će izbori biti 17. decembra

Vreme 29.09.2023
Politika Mediji će uskoro čuti kada će Vlada poslati obrazloženi predlog za raspuštanje Skupštine, navela je premijerka. Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da su netačne informacije koje su objavili pojedini mediji, pozivajući se na… »
Brnabić: Uvek smo spremni za izbore, verujem da će da budu u decembru

Brnabić: Uvek smo spremni za izbore, verujem da će da budu u decembru

Dnevnik 29.09.2023
EOGRAD: Na sednici vlade Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru, rekla je danas premijerka Ana Brnabić povodom informacija koje su se pojavile u pojedinim medijima da je navodno na sednici… »
Ana Brnabić: Nisam davala datume o izborima na sednici Vlade, nadam se da će biti u decembru

Ana Brnabić: Nisam davala datume o izborima na sednici Vlade, nadam se da će biti u decembru

Sputnik 29.09.2023
Na sednici vlade Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru, rekla je premijerka Ana Brnabić povodom napisa u pojedinim medijima da je navodno na sednici tražila od ministara i državnih… »
„Moja ostavka je na stolu, nadam se da će izbori biti u decembru“: Oglasila se Ana Brnabić

„Moja ostavka je na stolu, nadam se da će izbori biti u decembru“: Oglasila se Ana Brnabić

Nova 29.09.2023
Na sednici vlade Vlade Srbije nisam davala nikakve datume, ali verujem i nadam se da će izbori biti održani u decembru, rekla je danas premijerka Ana Brnabić povodom informacija koje su se pojavile u pojedinim medijima da je navodno na sednici tražila… »
Premijerka Brnabić o upadu u KBC kosovska Mitrovića: "Nastavlja se teror nad Srbima na KiM, jedini cilj im je da sve…

Premijerka Brnabić o upadu u KBC kosovska Mitrovića: "Nastavlja se teror nad Srbima na KiM, jedini cilj im je da sve…

Kurir 29.09.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić nalazi se u poseti Jablaničkom okrugu gde je prisustvovala puštanju u rad postrojenja za preradu otpadnih voda, nakon čega se obratila medijima. O predlogu za raspuštanje parlamenta, ona kaže da su određeni… »
Brnabić: Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici Vlade

Brnabić: Nisam davala nikakve datume o izborima na sednici Vlade

Insajder 29.09.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da na sednici Vlade Srbije nije davala nikakve datume, ali da veruje da će izbori biti održani u decembru. "Informacija koju ste dobili od ljudi koji su bili prisutni na sednici Vlade nije tačna. Nisam davala nikave… »
"Nastavlja se teror nad Srbima sa Kosova i metohije!" Oglasila se premijerka Brnabić o pucnjavi u Banjskoj

"Nastavlja se teror nad Srbima sa Kosova i metohije!" Oglasila se premijerka Brnabić o pucnjavi u Banjskoj

Mondo 29.09.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić se obratila javnosti povodom izbora u Srbiji i tragičnim događajima u Banjskoj na Kosovu i Metohiji. Premijerka Srbije Ana Brnabić se obratila javnosti povodom izbora u Srbiji i tragičnim događajima u Banjskoj na Kosovu… »
Predsednici opština Vlasotice, Bojnik i Lebane podneli ostavke

Predsednici opština Vlasotice, Bojnik i Lebane podneli ostavke

Danas 28.09.2023
Predsednici opština Vlasotince, Bojnik i Lebane danas su podneli ostavke, potvrđeno je agenciji Beta. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je sinoć kazao da su od 17. decembra mogući vanredni parlamentarni, beogradski, pokrajinski i „neki lokal… »

Vesti dana »