Povezane vesti

Predsednik Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom o situaciji na KiM! Neka dođe NATO, Kurti će onda manje da divlja!

Predsednik Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom o situaciji na KiM! Neka dođe NATO, Kurti će onda manje da divlja!

Kurir 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Kulu Beograd sa ličnim izaslanikom predsednika UAE, princom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom i predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom. View this post on Instagram A post… »
Predsednik Vučić razgovarao sa Blinkenom: Imamo dokaze da su Albanci likvidirali Srbe

Predsednik Vučić razgovarao sa Blinkenom: Imamo dokaze da su Albanci likvidirali Srbe

Politika 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na Kosovu i Metohiji. - Imali smo dug razgovor o Kosovu. Postoje stvari o kojima smo se saglasili, neke koje nismo. Saglasili smo se da… »
Mali: Imamo ambiciozne planove za budućnost

Mali: Imamo ambiciozne planove za budućnost

Politika 29.09.2023
Ministar finansija Siniša Mali oglasio se na svom Instagram profilu nakon obilaska Kule Beograd sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i princom prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom Bin Zajedom. „Sa iskrenim prijateljima Srbije, princom… »
Vučić: Ponosan što sam ugostio prestolonaslednika Emirata i Orbana

Vučić: Ponosan što sam ugostio prestolonaslednika Emirata i Orbana

Politika 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je veoma ponosan što je bio u prilici da ugosti izaslanika predsednika Ujedinjenih arapskih Emirata princa prestolonaslednika Abu Dabija šeika Kaleda bin Muhameda bin Zajeda Al Nahjana i premijera… »
Vučić: Dobar sastanak i dobar rezultat trilateralnosg sastanka srb, UAE, Mađarska

Vučić: Dobar sastanak i dobar rezultat trilateralnosg sastanka srb, UAE, Mađarska

Dnevnik 29.09.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle susreta sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom i izaslanikom predsednika Ujedinjenih arapskih Emirata princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom… »
Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom o Kosovu

Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom o Kosovu

Telegraf 29.09.2023
On je dodao da je zahvalan prijateljima iz UAE i Mađarske na spremnosti "da čuju naše predloge, planove i ideje" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraćao se iz Palate Srbije nakon trilateralnog sastanka sa princem prestolonaslednikom Abu Dabija… »
Vučić: Razgovarali smo o važnim i strateškim pitanjima

Vučić: Razgovarali smo o važnim i strateškim pitanjima

Politika 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa Viktorom Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika UAE, princom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Vlade Mađarske Viktor Orban obratili su se… »
Predsednik vučič se zahvalio Orbanu na podršci Srbiji: Verujem da ćemo prijateljsku saradnju moći da nastavimo i u…

Predsednik vučič se zahvalio Orbanu na podršci Srbiji: Verujem da ćemo prijateljsku saradnju moći da nastavimo i u…

Kurir 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se nakon što je danas ugostio predsednika Vlade Mađarske Viktora Orbana i zahvalio mu na podršci koju pruža Srbiji. - Zahvalan sam Viktoru Orbanu na svakoj podršci koju je pružio Republici… »
Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom, pominje mere protiv Srbije

Vučić: Razgovarao sam sa Blinkenom, pominje mere protiv Srbije

Sputnik 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je imao dug telefonski razgovor, ne lak, sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na KiM i da mu je on govorio o mogućim merama protiv Srbije. "Američki sekretar je… »
Orban ponovio da je Mađarska protiv sankcija Srbiji

Orban ponovio da je Mađarska protiv sankcija Srbiji

Danas 29.09.2023
Cilj trilateranog sastanka u Beogradu je da trećoj strani predstavimo naše poslovne mogućnosti, rekao je Viktor Orban, premijer Mađarske, na zajedničkoj konferenciji za novinare sa Aleksandrom Vučićem u Palati Srbija. Došao sam sa dve svrhe, da… »
Predsednik vučič razgovarao sa Blinkenom: Saglasili smo se da je potrebna deeskalacija i veća uloga Kfora!

Predsednik vučič razgovarao sa Blinkenom: Saglasili smo se da je potrebna deeskalacija i veća uloga Kfora!

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić preneo je danas novinarima da je razgovarao sa državnim sekretarom SAD Entonijem Blinkenom, sa kojim se saglasio da je potrebna deeskalacija na Kosovu, ali ne i u vezi akcije kosovske policije na severu Kosova. "Imao… »
"Razgovarali smo sa šeikom Kaledom o svim strateškim pitanjima": Vučić se oglasio nakon zajedničkog obraćanja sa Orbanom…

"Razgovarali smo sa šeikom Kaledom o svim strateškim pitanjima": Vučić se oglasio nakon zajedničkog obraćanja sa Orbanom…

Kurir 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom današnjeg obraćanja medijima zajedno sa predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom. "Velika mi je čast da ugostim danas našeg prijatelja Orbana Viktora, a obojica smo imali čast da… »
Vučić: Nimalo lak razgovor sa Blinkenom o situaciji na KiM; Srbija ima dokaze i goniće hladnokrvne ubice

Vučić: Nimalo lak razgovor sa Blinkenom o situaciji na KiM; Srbija ima dokaze i goniće hladnokrvne ubice

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je imao dug telefonski razgovor, ne lak, sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na KiM. "Ima nekoliko stvari oko kojih smo se saglasili i nekoliko stvari oko… »
Vučić: Sa Blinkenom sam razgovarao o situaciji na Kosovu

Vučić: Sa Blinkenom sam razgovarao o situaciji na Kosovu

Beta 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je imao dug telefonski razgovor sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom (Anthony) o situaciji na Kosovu. "Saglasili smo se da je neophodno da dođe do deeskalacije, kao i u pogledu… »
"Mnogi žele da Srbija bude kažnjena": Vučić: Imao sam dug i težak razgovor sa Blinkenom o KiM

"Mnogi žele da Srbija bude kažnjena": Vučić: Imao sam dug i težak razgovor sa Blinkenom o KiM

Blic 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je imao dug i nimalo lak telefonski razgovor sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na Kosovu i Metohiji. - Ima nekoliko stvari oko kojih smo se saglasili i nekoliko… »
Vučić: Radoičić neće da beži i da se krije, pitanje za tužioca da li će da ga goni

Vučić: Radoičić neće da beži i da se krije, pitanje za tužioca da li će da ga goni

Euronews 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je razgovarao danas sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na Kosovu i Metohiji, sa kojim se saglasio oko nekih stvari, ali oko nekih nije. "Ima nekoliko stvari oko kojih smo… »
Vučić obišao Kulu Beograd s Al Nahjanom i Orbanom

Vučić obišao Kulu Beograd s Al Nahjanom i Orbanom

Politika 29.09.2023
Ponosan sam na Kulu Beograd i Beograd na vodi, koja nije samo još jedan simbol Beograda, već ostvarenje našeg velikog i smelog sna i vizije, istakao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagram nalogu budućnostsrbijeav. On je obišao… »
Vučić: Opozicija neka se spremi za izbore, ostalo im 79 dana, nisam se saglasio sa Blinkenom o dešavanjima na Kosovu

Vučić: Opozicija neka se spremi za izbore, ostalo im 79 dana, nisam se saglasio sa Blinkenom o dešavanjima na Kosovu

Nova 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je razgovarao sa državnim sekretarom Entonijem Blinkenom i tom prilikom je dodao da su se saglasili da je potrebna deeskalacija. Vučić je rekao da je potrebna jača uloga KFOR-a posebno na… »
Vučić: “Imamo dokaze, i gonićemo hladnokrvne ubice”

Vučić: “Imamo dokaze, i gonićemo hladnokrvne ubice”

Vesti online 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti. Vučić je naveo da je sa američkim državnim sekretarom Entoni Blinkenom imao dug razgovor o Kosovu. – Saglasili smo se oko toga da je potrebna deeskalacija i značajno veća uloga KFOR-a, i… »
Vučić o razgovoru sa Blinkenom: Imali smo dug razgovor o Kosovu, ima važnih stvari oko kojih smo se saglasili

Vučić o razgovoru sa Blinkenom: Imali smo dug razgovor o Kosovu, ima važnih stvari oko kojih smo se saglasili

Dnevnik 29.09.2023
Vučić je danas imao telefonski razgovor sa američkim državnim sekretarom Entoni Blinkenom, o čemu je prvo govorio obraćajući se medijima. Vučić je istakao da je bilo stvari i pitanja oko kojih su se u razgovorima složili, a i onih oko kojih… »
Spremaju se sankcije Srbiji? Vučić pričao sa Blinkenom, nije dobro

Spremaju se sankcije Srbiji? Vučić pričao sa Blinkenom, nije dobro

Pravda 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je imao dug telefonski razgovor, ne lak, sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom o situaciji na KiM i da mu je on govorio o mogućim merama protiv Srbije. "Američki sekretar je… »
"Mi moramo da se držimo pre svega istine": Predsednik Vučić o potencijalnim merama protiv Srbije

"Mi moramo da se držimo pre svega istine": Predsednik Vučić o potencijalnim merama protiv Srbije

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja medijima, posle sastanka sa princem prestolonaslednikom Abu Dabija Nj.V. šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom i predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom, pomenuo i mere protiv… »
Vučić razgovarao sa Blinkenom - "Potrebna veća uloga KFOR-a"! Predsednik o situaciji na Kosovu: Neophodna deeskalacija

Vučić razgovarao sa Blinkenom - "Potrebna veća uloga KFOR-a"! Predsednik o situaciji na Kosovu: Neophodna deeskalacija

Mondo 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom. Predsednik Republike… »
Vučić: "Saglasio sam se sa Blinkenom da je na severu KiM potrebna jača uloga KFOR-a i negirao neistine"

Vučić: "Saglasio sam se sa Blinkenom da je na severu KiM potrebna jača uloga KFOR-a i negirao neistine"

Telegraf 29.09.2023
Predsednik se nije saglasio sa Blinkenom po pitanju mera. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da se sa državnim sekretarom SAD Entonijem Blinkenom usaglasio da je potrebna jača uloga KFOR-a na severu Kosova i Metohije. On je u obraćanju… »
Vučić sa Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika UAE: Inicijativa za uspostavljanje strateške bezbednosti regiona

Vučić sa Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika UAE: Inicijativa za uspostavljanje strateške bezbednosti regiona

EurActiv 29.09.2023
Trilateralni sastanak je održan u okviru inicijative za uspostavljanje strateške bezbednosti regiona u oblasti energetike, vodosnabdevanja, prehrambene industrije i ljudskih resursa. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Vlade… »
Jačanje veza sa svetom: Vučić sa šeikom Kaledom bin Muhamedom bin Zajedom el Nahjanom i Orbanom

Jačanje veza sa svetom: Vučić sa šeikom Kaledom bin Muhamedom bin Zajedom el Nahjanom i Orbanom

Vreme 29.09.2023
Politika Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo da je sagovornike detaljno obavestio o poslednjim događajima na Kosovu i Metohiji. U trenutku dok se čeka dolazak dodatnih snaga NATO na Kosovo zbog napada u nedelju i poljuljane međunarodne pozicije… »
„Napravili smo dobar rezultat“: Vučić posle razgovora sa Orbanom i šeikom bin Zajedom

„Napravili smo dobar rezultat“: Vučić posle razgovora sa Orbanom i šeikom bin Zajedom

Sputnik 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata, princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Muhamedom bin Zajedom el Nahjanom… »
"Nešto što čini život bilo je od posebnog značaja danas": Vučić sa Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika UAE…

"Nešto što čini život bilo je od posebnog značaja danas": Vučić sa Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika UAE…

Blic 29.09.2023
- Usvojili smo dobar zaključak koji se tiče formiranje timova za logistiku, razgovarali smo o mogućnosti formiranja kompanija iz oblasti stočarstva, o razvoju poljoprivredne infrastrukture, kao i zajedničkih kompanija za naftu i gas. Nešto što… »
Vučić sa Orbanom: Obraćanje bez komentara o situaciji na Kosovu

Vučić sa Orbanom: Obraćanje bez komentara o situaciji na Kosovu

Slobodna Evropa 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom, 29. septembra, a nakon sastanka nije komentarisao vest da je potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić preuzeo odgovornost za napad na policiju u selu… »
Vučić sa Orbanom i Al Nahjanom o investicionim potencijalima i saradnji

Vučić sa Orbanom i Al Nahjanom o investicionim potencijalima i saradnji

Biznis.rs 29.09.2023
Akcenat na popravljanju investicionog ambijenta Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle sastanka sa najvišim zvaničnicima Mađarske i Ujedinjenih Arapskih Emirata da su razgovarali o velikim investicionim potencijalima koji su se… »
Vučić i Orban se obratili javnosti: "Razgovarali smo o važnim i strateškim pitanjima, imamo dobre rezultate"

Vučić i Orban se obratili javnosti: "Razgovarali smo o važnim i strateškim pitanjima, imamo dobre rezultate"

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijer Mađarske Viktor Orban obratili su se javnosti nakon današnjeg sastanka u okviru inicijative za uspostavljanje strateške bezbednosti regiona u oblasti energetike, vodosnabdevanja, prehrambene industrije i… »
"Ponosan na Kulu Beograd, ostvarenje našeg velikog i smelog sna": Vučić nakon sastanka sa Orbanom i šeikom Bin Zajedom Al…

"Ponosan na Kulu Beograd, ostvarenje našeg velikog i smelog sna": Vučić nakon sastanka sa Orbanom i šeikom Bin Zajedom Al…

Kurir 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je Kulu Beograd sa princem prestolonaslednikom Abu Dabija Nј.V. šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom i predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom. "Ponosan na Kulu Beograd u… »
Orban: Mađarska uvek za dijalog, nikada nismo podržavali sankcije

Orban: Mađarska uvek za dijalog, nikada nismo podržavali sankcije

Insajder 29.09.2023
Predsednik Vlade Mađarske Viktor Orban izjavio je u Beogradu da je njegova zemlja u svakom sukobu na strani dijaloga i da nikada nije podržavala sankcije ni protiv jedne zemlje. Posle razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i šeikom… »
Aleksandar Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

Aleksandar Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

Politika 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je na aerodromu „Nikola Tesla“ princa prestolonaslednika Abu Dabija šeika Kaleda bin Mohameda bin Zajeda el Nahjana. - Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje… »
Vučić: Zahvalan sam prijateljima iz UAE i Mađarske

Vučić: Zahvalan sam prijateljima iz UAE i Mađarske

Politika 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom el Nahjanom i predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom. - Odličan i sadržajan sastanak sa prijateljima koje sam… »
Orban: Mađarska je uvek za dijalog i protivi se sankcijama

Orban: Mađarska je uvek za dijalog i protivi se sankcijama

Vesti online 29.09.2023
Predsednik Vlade Mađarske Viktor Orban izjavio je danas u Beogradu da je njegova zemlja u svakom sukobu na strani dijaloga i da nikada nije podržavala sankcije ni protiv jedne zemlje. Posle razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i… »
Vučić posle sastanka sa Orbanom i Al Nahjanom: Verujem da smo napravili dobar rezultat

Vučić posle sastanka sa Orbanom i Al Nahjanom: Verujem da smo napravili dobar rezultat

Euronews 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, posle susreta sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom i izaslanikom predsednika Ujedinjenih arapskih Emirata princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom… »
Vučić razgovarao sa Orbanom i izaslanikom predsednika UAE

Vučić razgovarao sa Orbanom i izaslanikom predsednika UAE

Insajder 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u petak, 29. septembra, sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom i izaslanikom predsednika Ujedinjenih arapskih Emirata princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al… »
"Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje i UAE" Vučić dočekao princa prestolonaslednika…

"Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje i UAE" Vučić dočekao princa prestolonaslednika…

Kurir 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je na aerodromu "Nikola Tesla" princa prestolonaslednika Abu Dabija Nј.V. šeika Kaleda bin Mohameda bin Zajeda Al Nahjana. - Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše… »
Vučić sa emirom Abu Dabija i Orbanom razgovarao o Kosovu i investicijama

Vučić sa emirom Abu Dabija i Orbanom razgovarao o Kosovu i investicijama

Danas 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotografije sa trilateralnog sastanka sa princem prestolonaslednikom Abu Dabija šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al Nahjanom i predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom, na društvenoj… »
Vučić s Orbanom i izaslanikom predsednika UAE: „Detaljno sam ih obavestio o događajima na KiM“ /foto/

Vučić s Orbanom i izaslanikom predsednika UAE: „Detaljno sam ih obavestio o događajima na KiM“ /foto/

Sputnik 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom i ličnim izaslanikom predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata, princem prestolonaslednikom Abu Dabija NJ.V. šeikom Kaledom bin Mohamedom bin Zajedom Al… »
"Odličan i sadržajan sastanak sa prijateljima": Vučić razgovarao sa Orbanom i šeikom Bin Zajedom Al Nahjanom

"Odličan i sadržajan sastanak sa prijateljima": Vučić razgovarao sa Orbanom i šeikom Bin Zajedom Al Nahjanom

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić domaćin je trilateralnog sastanka na kom učestvuju i mađarski premijer Viktor Orban i princ prestolonaslednik Abu Dabija šeik Kaled bin Mohamed bin Zajed Al Nahjan. View this post on Instagram A post shared by… »
Vučić dočekao prestolonaslednika Abu Dabija: Poseta velika čast za Srbiju

Vučić dočekao prestolonaslednika Abu Dabija: Poseta velika čast za Srbiju

RTV 29.09.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas u Beogradu princa prestolonaslednika Abu Dabija šeika Kaleda bin Zajeda al Nahjana i ocenio da poseta sina predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata na jednistven načina afirmiše… »
Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

Blic 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas princa prestolonaslednika Abu Dabija Nj. v. šeika Kaleda bin Mohameda bin Zajeda el Nahjana. Kako je kazao, to je "velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje i UAE". -… »
Vučić dočekao princa iz UAE

Vučić dočekao princa iz UAE

Danas 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je na aerodromu „Nikola Tesla“ princa prestolonaslednika Abu Dabija šeika Kaleda bin Mohameda bin Zajeda Al Nahjana, objavljeno je na društvenoj mreži Instagram. „Sa velikim zadovoljstvom… »
Vučić s prestolonaslednikom Abu Dabija Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje (foto)

Vučić s prestolonaslednikom Abu Dabija Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje (foto)

Dnevnik 29.09.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je na aerodromu „Nikola Tesla“ princa prestolonaslednika Abu Dabija Nj.V. šeika Kaleda bin Mohameda bin Zajeda Al Nahjana. Sa velikim zadovoljstvom dočekao sam princa prestolonaslednika Abu… »
"Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva": Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

"Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva": Vučić dočekao princa prestolonaslednika Abu Dabija

Telegraf 29.09.2023
Tokom ove posete razgovaraćemo o svim pitanjima od značaja za dalje jačanje bilateralnih i ekonomskih odnosa između naše dve prijateljske zemlje, poručuje Vučić. Velika čast za Srbiju i poseban simbol prijateljstva između naše zemlje i… »

Vesti dana »