Povezane vesti

"Vi dete niste ostavili u domu?" Marina se porodila a onda joj prišla medicinska sestra: Tada je doživela šok koji neće…

"Vi dete niste ostavili u domu?" Marina se porodila a onda joj prišla medicinska sestra: Tada je doživela šok koji neće…

Kurir 29.09.2023
Sjenica - Da ljubav zaista rađa heroje na svom ličnom primeru pokazuje porodica Tahirović. Marina i Zlatko pre 12 godina suočili su se sa najvećim životnim izazovom kada je na svet stigao njihov sin Luka. Iako su i trudnoća i sam porođaj protekli… »
Marinu posle porođaja pitali zašto sina nije ostavila u domu: Lavovska borba roditelja nadmašila šok

Marinu posle porođaja pitali zašto sina nije ostavila u domu: Lavovska borba roditelja nadmašila šok

Telegraf 29.09.2023
Iako su i trudnoća i sam porođaj protekli sasvim uredno, svi pregledi obavljeni radovno a dečak dobio ocenu devet, lekari su roditeljima nakon porođaja saopštili da beba ima Daunov sindrom i srčanu manu. Da ljubav zaista rađa heroje na svom ličnom… »
Mama Marina: Od sedenja i plakanja zaista nema ništa Luka (12) ima Daunov sindrom, njegova porodica učinila je sve da on…

Mama Marina: Od sedenja i plakanja zaista nema ništa Luka (12) ima Daunov sindrom, njegova porodica učinila je sve da on…

Dnevnik 29.09.2023
SJENICA: Da ljubav zaista rađa heroje na svom ličnom primeru pokazuje porodica Tahirović. Marina i Zlatko pre 12 godina suočili su se sa najvećim životnim izazovom kada je na svet stigao njihov sin Luka. Iako su i trudnoća i sam porođaj protekli… »
Marinu su posle porođaja pitali: "vi dete niste ostavili u domu!?" Njen Luka danas ima 12 godina, Daunov sindrom i srećno…

Marinu su posle porođaja pitali: "vi dete niste ostavili u domu!?" Njen Luka danas ima 12 godina, Daunov sindrom i srećno…

Blic 29.09.2023
Da ljubav zaista rađa heroje na svom ličnom primeru pokazuje porodica Tahirović. Marina i Zlatko pre 12 godina suočili su se sa najvećim životnim izazovom kada je na svet stigao njihov sin Luka. Iako su i trudnoća i sam porođaj protekli sasvim… »

Vesti dana »