Povezane vesti

Ljulja joj se tron? Ova pevačica tvrdi da je ona nova "kraljica bakšiša" i da će zameniti Teu Tairović - dobila i savet!

Ljulja joj se tron? Ova pevačica tvrdi da je ona nova "kraljica bakšiša" i da će zameniti Teu Tairović - dobila i savet!

Mondo 29.09.2023
Pevačica Matea Stanković kaže da je nova kraljica bakšiša, i da će naslediti Teu Tairović! Pevačica Matea Stanković kaže da je nova kraljica bakšiša, i da će naslediti Teu Tairović! Tea Tairović trenutno važi za jednu od najtraženijih… »
Ona je nova kraljica bakšiša? Preti da smenu Teu Tairović sa trona! "Pevala sam par pesama i dobila 800 evra"

Ona je nova kraljica bakšiša? Preti da smenu Teu Tairović sa trona! "Pevala sam par pesama i dobila 800 evra"

Kurir 29.09.2023
Pevačica Matea Stanković kaže da je nova kraljica bakšiša i da će naslediti Teu Tairović. - Otišla sam s drugaricama na neko karaoke veče gde sam otpevala par pesama i dobila bakšiš nekih 700, 800 evra. Sećam se kao danas da je bilo. Ja sam… »
Ona je nova kraljica bakšiša: Hoće da smeni Teu Tairović: "Za par pesama sam dobila 800 evra"

Ona je nova kraljica bakšiša: Hoće da smeni Teu Tairović: "Za par pesama sam dobila 800 evra"

Blic 29.09.2023
Pevačica Matea Stanković kaže da je nova kraljica bakšiša. - Otišla sam s drugaricama na neko karaoke veče gde sam otpevala par pesama i dobila bakšiš nekih 700, 800 evra. Sećam se kao danas da je bilo. Ja sam taj novac ostavila jer je meni… »

Vesti dana »