Povezane vesti

Vučić: Radoičić će morati da se odazove nadležnim organima

Vučić: Radoičić će morati da se odazove nadležnim organima

Politika 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će potpredsednik Srpske liste Milan Radoičić, koji je danas obavestio javnost da je podneo ostavku na tu funkciju, morati da se odazove nadležnim organima, a da li će ga tužilac goniti to je… »
Vučić o izjavi Radoičića: Video sam skraćenu verziju, moraće neka pitanja da se postave

Vučić o izjavi Radoičića: Video sam skraćenu verziju, moraće neka pitanja da se postave

N1 Info 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je izjavu Milana Radoičića "video u skraćenoj verziji" i ponovio da će on morati da se odazove pozivu državnih organa. „Tek ću da pročitam pismo. Siguran sam da organi moraju da postavljaju… »
Vučić o izjavi Radoičića: Moraće da se odazove pozivu državnih organa (VIDEO)

Vučić o izjavi Radoičića: Moraće da se odazove pozivu državnih organa (VIDEO)

Insajder 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će Milan Radoičić morati da se odazove pozivu državnih organa. Kako je dodao, policija mora na osnovu medijskih izveštaja da prikupi informacije, nakon čega dolazi tužilac koji donosi odluku da li… »
Vučić: Radoičić će morati da se odazove pozivu državnih organa u Srbiji, ne beži i ne krije se

Vučić: Radoičić će morati da se odazove pozivu državnih organa u Srbiji, ne beži i ne krije se

Radio 021 29.09.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da će Milan Radoičić, koga je Priština optužila da je organizovao sukob Srba sa KiM sa kosovskom policijom u Banjskoj, morati da se odazove srpskim organima. "On će morati da se odazove zato što sam siguran… »
Vučić o izjavi Radoičića: Video sam je u skraćenoj verziji, moraće neka pitanja da se postave

Vučić o izjavi Radoičića: Video sam je u skraćenoj verziji, moraće neka pitanja da se postave

Novi magazin 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je izjavu Milana Radoičića "video u skraćenoj verziji" i ponovio da će on morati da se odazove pozivu državnih organa. „Tek ću da pročitam pismo. Siguran sam da organi moraju da postavljaju… »
Vučić rekao da će Radoičić morati da se odazove pozivu organa u Srbiji

Vučić rekao da će Radoičić morati da se odazove pozivu organa u Srbiji

Slobodna Evropa 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio 29. septembra da će Milan Radoičić "morati da se odazove" pozivu nadležnih državnih organa. To je prva Vučićeva reakcija nakon što je Radoičić preuzeo odgovornost za organizovanje napada u… »
Predsednik Vučić o saopštenju radoičića: Ako je neko mislio da će da beži - neće! Policija mora da prikupi sve…

Predsednik Vučić o saopštenju radoičića: Ako je neko mislio da će da beži - neće! Policija mora da prikupi sve…

Kurir 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u svom obraćanju javnosti da nije stigao zbog obaveza da pročita pismo Milana Radiočića koje je danas u njegovo ime pročitao advokat Goran Petronijević. Predsednik Vučić istakao je tom prilikom da je… »
Ako je neko mislio da će on da beži, neće: Predsednik o Radoičiću

Ako je neko mislio da će on da beži, neće: Predsednik o Radoičiću

Telegraf 29.09.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas govoreći o Milanu Radoičiću da je to pitanje za tužioca i za druge državne organe. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas govoreći o Milanu Radoičiću da je to pitanje za tužioca i… »

Vesti dana »