Povezane vesti

Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

RTV 29.09.2023
KOPENHAGEN - Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je uveren da ce Poljska pronaci načine da reši nesuglasice sa Ukrajinom bez uticaja na vojnu podršku svom susedu u ratu protiv Rusije. "Očekujem i uveren sam da ce Ukrajina i… »
Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Politika 29.09.2023
KOPENHAGEN – Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je uveren da će Poljska pronaći načine da reši nesuglasice sa Ukrajinom bez uticaja na vojnu podršku svom susedu u ratu protiv Rusije. „Očekujem i uveren sam da će… »
Generalni sekretar NATO Stoltenberg Uveren sam da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Generalni sekretar NATO Stoltenberg Uveren sam da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Dnevnik 29.09.2023
KOPENHAGEN: Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je uveren da će Poljska pronaći načine da reši nesuglasice sa Ukrajinom bez uticaja na vojnu podršku svom susedu u ratu protiv Rusije. "Očekujem i uveren sam da će Ukrajina i… »
Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Stoltenberg uveren da će Poljska nastaviti da vojno podržava Ukrajinu

Vesti online 29.09.2023
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je danas da je uveren da će Poljska pronaći načine da reši nesuglasice sa Ukrajinom bez uticaja na vojnu podršku svom susedu u ratu protiv Rusije. – Očekujem i uveren sam da će Ukrajina i… »

Vesti dana »