Povezane vesti

Aleksandar Sofronijević okupio najveće legende srpske narodne muzike na jednom mestu: „Ova muzika fali našem narodu…

Aleksandar Sofronijević okupio najveće legende srpske narodne muzike na jednom mestu: „Ova muzika fali našem narodu…

Nova 29.09.2023
Aleksandar Sofronijević je sinoć napravio veče za pamčenje. Jedan od najpoznatijih harmonikaša na naših prostorima Aleksandar Sofronijević sinoć je održao koncert u MTS Dvorani u čast sećanja na pokojnog Obrena Pjevovića pod nazivom… »
Muzička magija: Moravsko predvečerje u srcu Beograda (foto)

Muzička magija: Moravsko predvečerje u srcu Beograda (foto)

Večernje novosti 29.09.2023
MTS dvorana bila je pretesna da primi sve poklonike muzike, koju je za života stvarao Obren Pjevović, a koje su u pratnji maestralnog Aleksandra Sofronijevića otpevali Ana Bekuta, Snežana Đurišić, Jelene Broćić, Jasna Kočijašević, Miroslav… »
MTS dvorana tesna: Ovacije za Anu Bekutu, Miroslava Ilića, Radišu i Snežanu Đurišić! Sofra okupio sam muzički krem na…

MTS dvorana tesna: Ovacije za Anu Bekutu, Miroslava Ilića, Radišu i Snežanu Đurišić! Sofra okupio sam muzički krem na…

Kurir 29.09.2023
MTS Dvorana svedočila je pravom muzičkom spektaklu, budući da je koncert "Muzičko predvečerje' u organizaviji "AS Studio Tona," okupilo sam krem srpske folk scene. 01:23 Koncert otvorio Miroslav Ilić pesnom moravsko predvecerje Naime, koncertom… »

Vesti dana »