Povezane vesti

Sledi neviđeni haos u Beogradu zbog koncerta Aleksandre Prijović! Poznati polako pristižu, a evo ko je sve tu!

Sledi neviđeni haos u Beogradu zbog koncerta Aleksandre Prijović! Poznati polako pristižu, a evo ko je sve tu!

Kurir 29.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović večeras će održati drugi solistički koncert u Štark areni. Iza nje je veoma uspešna noć. Kako se već navodilo,preko 20.000 ljudi juče je došlo da podrži muzičku zvezdu i sa njom peva u glas, a ništa manje se ne… »
"Kad su rekli da nisi taj, ja sam rekla jesi" Aleksandra Prijović se nikad emotivnije obratila Filipu na koncertu: Suza suzu…

"Kad su rekli da nisi taj, ja sam rekla jesi" Aleksandra Prijović se nikad emotivnije obratila Filipu na koncertu: Suza suzu…

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović i večeras je u Štark Areni dovela atmosferu do usijanja. Posle prvog stajlinga koji je činila crna haljina u kojoj je imala gola leđa, na red je došla crvena kožna. Atmosfera u prepunoj Areni bila je uzavrela. Ljudi su sa našom… »
„Pre 15 godina sam prvi put došla u Beograd i rekla majci da ću jednog dana napuniti arenu“: Aleksandra Prijović o…

„Pre 15 godina sam prvi put došla u Beograd i rekla majci da ću jednog dana napuniti arenu“: Aleksandra Prijović o…

Nova 29.09.2023
Muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je održala svoj prvi koncert u Štark areni u Beogradu, a večeras i sutra će održati drugi i treći po redu solistički koncert. Sinoćnim koncertom je započela veliku turneju pod nazivom „Od istoka do… »
"Prija je prvo nastupila kod mene u emisiji": Ena Popov šokirala - Da sam nastavila da pevam, i ja bih napunila Arenu

"Prija je prvo nastupila kod mene u emisiji": Ena Popov šokirala - Da sam nastavila da pevam, i ja bih napunila Arenu

Mondo 29.09.2023
Nekadašnja zvezda Velikog Brata, sada voditeljka na RTV Vojvodina, otkrila nepoznate detalje s početka karijere Aleksandre Prijović. Nekadašnja zvezda Velikog Brata, sada voditeljka na RTV Vojvodina, otkrila nepoznate detalje s početka karijere… »
Provokativna prija zapalila masu na drugom koncertu u Areni! Imala posebnu poruku za sve: I večeras ćemo da plačemo!

Provokativna prija zapalila masu na drugom koncertu u Areni! Imala posebnu poruku za sve: I večeras ćemo da plačemo!

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović započela je drugi koncert u Štark areni i to pesmom "Od istoka do zapada" Ona je pred publiku izašla u ekstravagantnoj crnoj haljini, dubokog dekoltea i poručila: - Večeras će biti posebno veče, hvala vam što ste bili ono koji… »
Prijina svekrva stigla na koncert! Filipova majka podržala snajku, pa otkrila zašto unuk nije izašao na binu: "Plaše ga..."

Prijina svekrva stigla na koncert! Filipova majka podržala snajku, pa otkrila zašto unuk nije izašao na binu: "Plaše ga..."

Kurir 29.09.2023
Majka Filipa Živojinovića Zorica Nakić među prvima je došla na događaj i priznala koliko je ponosna na snajku - Aleksandru Prijović. Aleksandra Prijović večeras održava drugi od tri koncerta u Areni u Beogradu, a fanovi i zvanice već su počeli… »
Viktor Živojinović ne krije koliko je ponosan na snajku! Stigao na Prijin koncert, pa joj uputio moćne reči (video)

Viktor Živojinović ne krije koliko je ponosan na snajku! Stigao na Prijin koncert, pa joj uputio moćne reči (video)

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović održaće večeras, 29. septembra, drugi veliki koncert u Štark areni. Prethodnu noć provela je u pesmi i suzama radosnicama, zajedno sa dupke punom dvoranom. Ništa manje, prema sopstvenom priznanju, ne očekuje ni od idućih… »
Juče prva stigla mama, danas svekrva! Aleksandra Prijović ponovo u Areni - voditeljka se utegla u kožu, sve puca!

Juče prva stigla mama, danas svekrva! Aleksandra Prijović ponovo u Areni - voditeljka se utegla u kožu, sve puca!

Mondo 29.09.2023
Aleksandra Prijović će većeras održati drugi koncert u beogradskoj Areni. Aleksandra Prijović će većeras održati drugi koncert u beogradskoj Areni Pevačica Aleksandra Prijović uskoro će otpočeti svoj drugi solistički koncert u beogradskoj… »
Ena Popov izašla iz ilegale! Otkrila detalje iz Prijine prošlosti, pa šokirala: Da sam nastavila da pevam napunila bih arenu

Ena Popov izašla iz ilegale! Otkrila detalje iz Prijine prošlosti, pa šokirala: Da sam nastavila da pevam napunila bih arenu

Kurir 29.09.2023
Aleksandra Prijović održaće večeras, 29. septembra, drugi veliki koncert u Štark areni. Njen veliki uspeh među brojnim poznatima, ove noći došla je da pozdravi i proslavljena pevačica, te voditeljka, Ena Popov, koja veruje da bi je „sačekala… »
Prija pred drugi koncert ganula publiku! Podelila moćne kadrove i opisala kako se oseća: Emotivno! Evo šta je imala da…

Prija pred drugi koncert ganula publiku! Podelila moćne kadrove i opisala kako se oseća: Emotivno! Evo šta je imala da…

Kurir 29.09.2023
Pevačica Aleksandra Prijović večeras će održati drugi solistički koncert u Štark areni. Iza nje je veoma uspešna noć. Kako se navodilo, preko 20.000 ljudi juče je došlo da podrži muzičku zvezdu i sa njom peva u glas. Očekuje se da će i… »

Vesti dana »