Povezane vesti
Ko je Rene Trokaz, novi francuski izaslanik za Balkan
Danas 30.09.2023
Francuski ministar za Evropu i spoljne poslove imenovao je Renea Trokaza (Rene Troccaz)za specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan. Njegovo imenovanje je u skladu sa pojačanim angažmanom Francuske u regionu u kontekstu približavanja Zapadnog Balkana EU… »
Pariz pojačava prisustvo: Francuska imenovala specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan!
Kurir 30.09.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Francuske saopštilo je da je imenovalo Renea Trokaza za specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan. Kako je navedeno na zvaničnom Tviter nalogu, to u skladu sa pojačanim angažmanom Francuske u regionu i u kontekstu… »
Francuska imenovala specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan
N1 Info 30.09.2023
Ministarstvo spoljnih poslova Francuske saopštilo je da je imenovalo Renea Trokaza za specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan i navelo da je to u skladu sa pojačanim angažmanom Francuske u regionu, u kontekstu približavanja Zapadnog Balkana Evropskoj… »
Rene Trokaz imenovan za specijalnog izaslanika Francuske za Zapadni Balkan
Telegraf 30.09.2023
Trokaz je vest o imenovanju objavio na svojim profilima na društvenim mrežama. Ministarstvo spoljnih poslova Francuske saopštilo je da je imenovalo Renea Trokaza za specijalnog izaslanika za Zapadni Balkan. ''Ovo imenovanje je povezano sa jačanjem akcija… »
Vesti dana »
Tužilaštvo u Hagu zatražilo po 45 godina zatvora za Hašima Taačija i bivše vođe OVK
Rešetka pre 56 minutajoš 30 povezanih
Istekao rok za upis bespravnih objekata: U Pirotu podneto više od 8.000 zahteva, prva rešenja krajem februara
Pirotske vesti pre 35 minutajoš 70 povezanih
Pojačana kontrola teretnih vozila i autobusa od 9. do 15. februara
Plus online pre 3 satajoš 30 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 3 satajoš 7 povezanih
RHMZ niže hitna upozorenja: Košava će tući 100 na sat, stižu i sneg i ledena kiša
Mondo pre 1 satjoš 50 povezanih




