Povezane vesti

"Kažem mu čekaj me, ja ću sigurno doći": Održan pomen Tomi Zdravkoviću - Udovica Goca 32 godine posle smrti legende i…

"Kažem mu čekaj me, ja ću sigurno doći": Održan pomen Tomi Zdravkoviću - Udovica Goca 32 godine posle smrti legende i…

Večernje novosti 30.09.2023
DANAS je na Centralnom groblju u Beogradu održan pomen Tomi Zdravkoviću. Foto: Z.J.Mačak Legendarni pevač Toma Zdravković preminuo je na današnji dan, 30. septembra pre 32 godine. Foto: Dušan Cakić Na spomeniku su položeni buketi cveća, kao i… »
Udovica tome zdravkovića na pomenu pevaču 32: godine od smrti najvećeg boema: "Uvek se sretnem sa njim i pitam ga što je…

Udovica tome zdravkovića na pomenu pevaču 32: godine od smrti najvećeg boema: "Uvek se sretnem sa njim i pitam ga što je…

Blic 30.09.2023
Legendarni pevač Toma Zdravković preminuo je na danšnji dan, 30. septembra pre 32 godine. Na Centralnom groblju u Beogradu održava se pomen povodom godišnjice njegove smrti, a na Tomin grob prva je stigla supruga Gordana, kao i još nekoliko… »
Udovica tome zdravkovića prva stigla na Pomen: Na grobnici položeni buketi i posluženje za pokoj duše pevača (video)

Udovica tome zdravkovića prva stigla na Pomen: Na grobnici položeni buketi i posluženje za pokoj duše pevača (video)

Kurir 30.09.2023
Danas se održava pomen Tomi Zdravkoviću na Centralnom groblju. Među prvima došla supruga Gordana, a tu su još nekoliko prijatelja. Na grobnici su položeni buketi, kao i posluženje za pokoj duše. Podsetimo, u podne će biti otkrivanje spomenika… »

Vesti dana »