Povezane vesti

Samardžić: Transfer u Inter nije propao zbog novca

Samardžić: Transfer u Inter nije propao zbog novca

Sportski žurnal 30.09.2023
Lazar je pre neki dan predriblao sedmoricu igrača šampiona Napolija i dao gol u porazu Udinezea 1:4. Reprezentativac Srbije i fudbaler Udinezea Lazar Samardžić izjavio je da njegov transfer u Inter nije propao zbog novca. Samardžić je početkom… »
Tvrdi da Nije zbog novca: „Nije bilo potrebe da pričam sa ocem jer znam šta se dogodilo”

Tvrdi da Nije zbog novca: „Nije bilo potrebe da pričam sa ocem jer znam šta se dogodilo”

Dnevnik 30.09.2023
UDINE: Reprezentativac Srbije i fudbaler Udinezea Lazar Samardžić izjavio je da njegov transfer u Inter nije propao zbog novca. Samardžić je početkom avgusta bio na medicinskim pregledima u Milanu, gde je trebalo da potpiše višegodišnji ugovor sa… »
Samardžić: Moj transfer u Inter nije propao zbog novca

Samardžić: Moj transfer u Inter nije propao zbog novca

Sport klub 30.09.2023
Fudbaler Udinezea Lazar Samardžić proteklog je leta bio nadomak transfera u Inter, međutim sve se na kraju izjalovilo, a on je otkrio i zbog čega. „Propao dogovor sa Interom? Nije se radilo o novcu, bilo je i drugih pitanja, ali nema smisla sada… »
Samardžić o propalom transferu u Inter: "Znam šta se desilo, ko me želi neka razgovara sa mojim ocem!"

Samardžić o propalom transferu u Inter: "Znam šta se desilo, ko me želi neka razgovara sa mojim ocem!"

Sportske.net 30.09.2023
Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić proteklog je leta bio nadomak transfera u Inter, međutim sve se na kraju izjalovilo posle problema između vicešampiona Evrope i zastupnika mladog fudbalera. Tada se u pregovore umešao i Lazarev otac nakon čega… »
Samardžić prvi put o neuspešnom transferu u Inter: ''Ako neko želi da me dovede, mora da pita mog oca''

Samardžić prvi put o neuspešnom transferu u Inter: ''Ako neko želi da me dovede, mora da pita mog oca''

Večernje novosti 30.09.2023
Srpski reprezentativac Lazar Samardžić u intervjuu za italijanske medije osvrnuo se na letošnju epizodu i zamalo prelazak iz Udinezea u Inter. Foto: FSS -Znam šta se desilo, ali sada je to gotova priča i ne želim više da pričam o tome. Ja sam neko… »

Vesti dana »