Povezane vesti

"Ne priliči da mu budem sa nekim ko ima 20 godina" Pevačica progovorila o privatnosti: "Uvek sam volela starije"

"Ne priliči da mu budem sa nekim ko ima 20 godina" Pevačica progovorila o privatnosti: "Uvek sam volela starije"

Blic 30.09.2023
Aleksandra Ristanović proslavila se u "Zvezdama Granda", ali se kasnije nije eksponirala iako je nastavila da se bavi sa pevanjem. Ona je sada za domaće medije ispričala sve detalje svog privatnog i poslovnog života. Pevačica se dotakla i ljubavi, te… »
"Prilaze mi srećno oženjeni" Aleksandra Ristanović progovorila o privatnom životu i otkrila: Sada imam 40 godina...

"Prilaze mi srećno oženjeni" Aleksandra Ristanović progovorila o privatnom životu i otkrila: Sada imam 40 godina...

Kurir 30.09.2023
Aleksandra Ristanović godinama je na estradi, ali je svoj privatan život skrivala kao zmija noge. Nedavno je odlučila da otkrije kakve muškarce voli i kakvu promenu su joj donele zrele godine. Pred kamerama se prvi put pojavila u prvoj sezoni… »
„Uvek sam volela starije, ali pošto sad imam 40, onda bolje nek je i on tu negde“

„Uvek sam volela starije, ali pošto sad imam 40, onda bolje nek je i on tu negde“

Nova 30.09.2023
Pevačica o ljubavnim mukama. Aleksandra Ristanović godinama je na estradi, ali po prvi put u svojoj karijeri pristala je da za portal Nova.rs ispričala sve detalje svog privatnog i poslovnog života. Pred kamerama se prvi put pojavila u prvoj sezoni… »

Vesti dana »