Povezane vesti

"Napolje, pa šmrčite" - Pevačica izbacivala mlađe kolege iz kafane zbog droge: "Znam da se udaraju po nosu u toaletu"

"Napolje, pa šmrčite" - Pevačica izbacivala mlađe kolege iz kafane zbog droge: "Znam da se udaraju po nosu u toaletu"

Mondo 30.09.2023
Zorica Marković ispričala je kako je pojedine kolege izbacivala iz svoje kafane kad ih uhvati da se drogiraju u toaletu. Zorica Marković ispričala je kako je pojedine kolege izbacivala iz svoje kafane kad ih uhvati da se drogiraju u toaletu. Pevačica… »
"Znala sam da se udaraju po nosu u toaletu": Zorica Marković izbacivala kolege iz kafane zbog droge, razvezala jezik kao nikad

"Znala sam da se udaraju po nosu u toaletu": Zorica Marković izbacivala kolege iz kafane zbog droge, razvezala jezik kao nikad

Blic 30.09.2023
Zorica Marković isticala je koliki je protivnik psihoaktivnih supstanci, te je tvrdila da je pevačima bolje da pre svirke konzumiraju alkohol. - Nikad nisam volela da cinkarim kolege, to nije moj stil, ali kad je droga u pitanju, nisam imala granicu u… »
"Napolje, pa šmrčite!" Zorica Marković izbacivala iz kafane da se ne drogiraju: Bolje da piju nego da se udaraju po nosu!

"Napolje, pa šmrčite!" Zorica Marković izbacivala iz kafane da se ne drogiraju: Bolje da piju nego da se udaraju po nosu!

Kurir 30.09.2023
Pevačica Zorica Marković kaže da je branila kolegama sa estrade da se drogiraju kod nje u kafani, te i da je neke izbacivala kad bi pravili ovakav problem. Ona je u ispovesti ispričala da je protivnik psihoaktivnih supstanci iako je poročna, pa tvrdi… »

Vesti dana »