Povezane vesti

On je uhapšen za ubistvo u tuzli, odranije poznat policiji: Zlostavljao čoveka i psa pa to snimao i objavljivao na…

On je uhapšen za ubistvo u tuzli, odranije poznat policiji: Zlostavljao čoveka i psa pa to snimao i objavljivao na…

Kurir 01.10.2023
U tuzlanskom naselju Miladije Emin M. usmrtio je Ismara K., nakon čega je uhapšen. Ubistvo se desilo oko 19.40 sati, a Emin je usmrtio Ismara pucnjem iz pištolja. Emin M je osoba koja je odranije poznata policiji. Naime, on je u julu 2020. godine… »
"Momci, niste spasili moju mamu" Strašni detalji iz života ubice Emina - Njegov otac ubio majku, urlao na policiju (video)

"Momci, niste spasili moju mamu" Strašni detalji iz života ubice Emina - Njegov otac ubio majku, urlao na policiju (video)

Kurir 01.10.2023
Emin Mustafić je uhapšen je sinoć nakon što je u naselju Miladije u Tuzli ubio Ismara K. Mustafić je od ranije poznat policiji. Naime, on je 2020. godine zajedno sa Amirom Mujićem snimio premlaćivanje osobe, a potom je i zlostavljao psa, i sve to… »
Osumnjičeni za ubistvo u Tuzli od ranije poznat policiji: Tukao muškarca i zlostavljao psa, snimao sve

Osumnjičeni za ubistvo u Tuzli od ranije poznat policiji: Tukao muškarca i zlostavljao psa, snimao sve

Telegraf 01.10.2023
Tužilaštvo odlučivalo o tim delima u julu 2020. godine. U tuzlanskom naselju Miladije sinoć je, sumnja se, Emin Mustafić usmrtio Ismara K, nakon čega je uhapšen. Ubistvo se desilo oko 19.40 sati, a sumnja se da je Emin usmrtio Ismara pucnjem iz… »
“Sad ćeš videti kada izađeš” Majku (25) istukli ispred tržnog centra zbog reda na kasi, a sve to gledala njena deca…

“Sad ćeš videti kada izađeš” Majku (25) istukli ispred tržnog centra zbog reda na kasi, a sve to gledala njena deca…

Blic 01.10.2023
Moj advokat će to završavati. Verujte mi žene moje, izboriću se za ovo. Odgovaraće za ovo što su me tukli pred bebom i mojom devojčicom od dve godine, poručila je u svojoj objavi na Fejsbuku Amira Bektić. Mladu majku Amiru Bektić (25) iz Tuzle… »
Otac ubice iz Tuzle zaklao svoju ženu! Jezivi detalji iz života Emina Mustafića: Hapšen jer je zlostavljao psa i sve…

Otac ubice iz Tuzle zaklao svoju ženu! Jezivi detalji iz života Emina Mustafića: Hapšen jer je zlostavljao psa i sve…

Blic 01.10.2023
Emin Mustafić je sinoć u tuzlanskom naselju Miladije usmrtio Ismara K, nakon čega je uhapšen. Ubistvo se desilo oko 19.40, a Emin je usmrtio Ismara pucnjem iz pištolja. Kako saznaje Avaz, 2013. godine njegov otac Fehim je ubio njegovu majku Suadu… »
Ovo je Pinki, osumnjičeni za ubistvo u Tuzli

Ovo je Pinki, osumnjičeni za ubistvo u Tuzli

Telegraf 01.10.2023
Pucnji se čuli sinoć oko 19.40 sati. U tuzlanskom naselju Miladije sinoć se dogodilo ubistvo. Kako Avaz saznaje, Specijalna jedinica MUP-a TK uhapsila je ubicu, muškarca iz tuzlanskog nasilja Miladije. Iako su se pojavile informacije da je ubijena… »
Muškarac ubijen u stanu, osumnjičeni uhapšen tokom bega preko terase: Filmska pucnjava u Tuzli (video)

Muškarac ubijen u stanu, osumnjičeni uhapšen tokom bega preko terase: Filmska pucnjava u Tuzli (video)

Večernje novosti 30.09.2023
U TUZLANSKOM naselju Miladije večeras se dogodilo ubistvo. Foto: Printskrin Avaz Kako mediji saznaju Specijalna jedinica MUP TK uhapsila je ubicu, muškarca iz tuzlanskog nasilja Miladije, a ubica je uhapšen tokom bega preko terase na zgradi. "AVAZ" NA… »
Pucnjava u tuzli: Muškarac ubijen u stanu, osumnjičeni uhapšen tokom bega preko terase (video)

Pucnjava u tuzli: Muškarac ubijen u stanu, osumnjičeni uhapšen tokom bega preko terase (video)

Blic 30.09.2023
U tuzlanskom naselju Miladije večeras se dogodilo ubistvo. Avaz saznaje da je Specijalna jedinica MUP TK uhapsila ubicu, muškarca iz tuzlanskog nasilja Miladije, prenosi Srpskainfo. Ubistvo se desilo u jednom stanu, a ubica je uhapšen tokom bega preko… »

Vesti dana »