Povezane vesti

Prva izjava tanje Savić nakon što je odjeknula vest o njenoj udaji za pilota! Otkrila istinu: Možda bih se posle kajala...

Prva izjava tanje Savić nakon što je odjeknula vest o njenoj udaji za pilota! Otkrila istinu: Možda bih se posle kajala...

Kurir 01.10.2023
Pevačica Tanja Savić i njen verenik, pilot Muhamed Bešić, uživaju u ljubavnoj idili, o čemu svedoče njihove zajedničke objave. Kako se ranije pisalo, njih dvoje planiraju da vezu podignu na viši nivo. - Ja sam odlično, hvala na pitanju. Svašta… »
"Srećna sam, decu nisam zapostavila": Prva izjava Tanje Savić nakon vesti da se udaje za pilota - otkrila istinu o veridbi…

"Srećna sam, decu nisam zapostavila": Prva izjava Tanje Savić nakon vesti da se udaje za pilota - otkrila istinu o veridbi…

Blic 01.10.2023
Pevačica Tanja Savić i njen verenik, pilot Muhamed Bešić, ne razdvajaju se jedan od drugog, a danas ih je naša ekipa ponovo uhvatila na aerodromu u Beogradu. Tanja je bila raspoložena, pa nam je otkrila da li su tačne vesti da se udaje i da su ona… »
Tanja Savić otputovala sa verenikom: Pevačica se ne odvaja od 11 godina mlađeg pilota, slikom iz aviona pokazala kako…

Tanja Savić otputovala sa verenikom: Pevačica se ne odvaja od 11 godina mlađeg pilota, slikom iz aviona pokazala kako…

Blic 01.10.2023
Pevačica Tanja Savić i njen verenik, pilot Muhamed Bešić, ne razdvajaju se jedan od drugog, a oni su boravili u Cirihu gde je pevačica imala nastup. Naime, pevačica je na svom Instagram profilu objavila fotografiju iz aviona, par je krenuo za… »

Vesti dana »