Povezane vesti

Dačić o tome zašto je rekao da se na snimku iz Banjske vidi sneg: Pogrešio sam, nisam hteo da pravdam Radoičića

Dačić o tome zašto je rekao da se na snimku iz Banjske vidi sneg: Pogrešio sam, nisam hteo da pravdam Radoičića

Danas 01.10.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene kaznene mere koje prema nezvaničnim informacijama traži sedam zemalja Evropske unije. „Nije tu bilo sastanka na kojem se glasalo i odlučivalo… »
Dačić o „snegu“ u videu Radoičića u Banjskoj: Pogrešio sam, rekli su mi da je stariji snimak

Dačić o „snegu“ u videu Radoičića u Banjskoj: Pogrešio sam, rekli su mi da je stariji snimak

N1 Info 01.10.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene kaznene mere koje prema nezvaničnim informacijama traži sedam zemalja Evropske unije. „Nije tu bilo sastanka na kojem se glasalo i odlučivalo, bilo je… »
Dačić: Nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene sankcije

Dačić: Nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene sankcije

Insajder 01.10.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je prvog dana oktobra da nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene kaznene mere koje prema nezvaničnim informacijama traži sedam zemalja Evropske unije. "Nije tu bilo sastanka na kojem se glasalo i… »
Dačić: Nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene sankcije zbog Banjske

Dačić: Nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene sankcije zbog Banjske

Radio 021 01.10.2023
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da nije realna opasnost da Srbiji budu uvedene sankcije koje prema nezvaničnim informacijama traži sedam zemalja Evropske unije. "Nije tu bilo sastanka na kojem se glasalo i odlučivalo, bilo je sednica… »

Vesti dana »