Povezane vesti

Vučić čestitao Ficu, uveren u produbljivanje saradnje Srbije i Slovačke

Vučić čestitao Ficu, uveren u produbljivanje saradnje Srbije i Slovačke

Politika 01.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Robertu Ficu pobedu njegove stranke na parlamentarnim izborima u Slovačkoj. "Srdačne čestitke Robertu Ficu na pobedi na parlamentarnim izborima u prijateljskoj Slovačkoj. Uveren sam da ćemo u… »
"Srdačne čestitke, uveren sam da ćemo produbiti saradnju": Vučić čestitao Ficu pobedu na izborima u Slovačkoj

"Srdačne čestitke, uveren sam da ćemo produbiti saradnju": Vučić čestitao Ficu pobedu na izborima u Slovačkoj

Kurir 01.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Robertu Ficu pobedu na parlamentarnim izborima u Slovačkoj. Срдачне честитке Роберту Фицу на победи на парламентарним изборима у… »
Vučić čestitao Ficu: Uveren sam u produbljivanje saradnje Srbije i Slovačke

Vučić čestitao Ficu: Uveren sam u produbljivanje saradnje Srbije i Slovačke

Dnevnik 01.10.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Robertu Ficu pobedu njegove stranke na parlamentarnim izborima u Slovačkoj. "Srdačne čestitke Robertu Ficu na pobedi na parlamentarnim izborima u prijateljskoj Slovačkoj. Uveren sam da… »
Vučić čestitao Robertu Ficu, koji se zalaže za mir u Ukrajini, izbornu pobedu u Slovačkoj

Vučić čestitao Robertu Ficu, koji se zalaže za mir u Ukrajini, izbornu pobedu u Slovačkoj

Danas 01.10.2023
Srdačne čestitke Robertu Ficu na pobedi na parlamentarnim izborima u prijateljskoj Slovačkoj, piše u objavi Aleksandara Vučića, predsednika Srbije na platformi Iks (bivši Tviter). „Uveren sam da ćemo u narednom periodu produbiti saradnju između… »

Vesti dana »