Povezane vesti

Otvoreno pismo Nebojše Čovića

Otvoreno pismo Nebojše Čovića

Sportski žurnal 01.10.2023
Predsednik Crvena zvezda putem zvaničnog sajta kluba oglasio se otvorenim pismom, koje vam prenosimo u celosti. - KK Crvena zvezda Meridianbet otvorio je novu sezonu pobedom u Laktašima i to je jedino što me u subotu zanimalo i čime sam se bavio… »
Čović: Rakić napala i mene i Crvenu zvezdu, idemo na sud

Čović: Rakić napala i mene i Crvenu zvezdu, idemo na sud

Danas 01.10.2023
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović rekao je danas da je potpredsednica Demokratske stranke Dragana Rakić napala njega i klub izjavom da on troši novac građana kako bi se takmičio sa Partizanom i ponovio da će je tužiti… »
Nebojša Čović: Istupanje Dragane Rakić iz DS napad na klub KK Crvena zvezda i mene lično, objasniće sve na sudu

Nebojša Čović: Istupanje Dragane Rakić iz DS napad na klub KK Crvena zvezda i mene lično, objasniće sve na sudu

Dnevnik 01.10.2023
BEOGRAD Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović najavio je danas tužbu protiv potpredsednice Demokratske stranke Dragane Rakić zbog "napada na klub i njega lično kao predsednika". "Ne želim da ulazim (niti ću dozvoliti da u nju… »
Oglasio se Nebojša Čović: Predsednik Zvezde otvorenim pismom reagovao na napade na klub

Oglasio se Nebojša Čović: Predsednik Zvezde otvorenim pismom reagovao na napade na klub

Večernje novosti 01.10.2023
JUČE se košarkaški klub Crvena zvezda oglasio saopštenjem povodom optužbi potpredsednice Demokratske stranke i narodne poslanice Dragane Rakić da postoje sumnjive radnje oko prodaje sezonskih karata. Sada se otvorenim pismom povodom svega obratio… »
Nakon saopštenja, stiglo i Čovićevo pismo!

Nakon saopštenja, stiglo i Čovićevo pismo!

Sportske.net 01.10.2023
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović oglasio se ovog jutra otvorenim pismom povodom optužbi potpredsednice Demokratske stranke i narodne poslanice Dragane Rakić. Čitav slučaj dobio je svoj nastavak nakon što je juče Zvezda prvobitno izdala… »
Dragana Rakić: Telekom od KK Crvena zvezda otkupio sezonske karte, pa ih poklanjao simpatizerima SNS, Čović troši novac…

Dragana Rakić: Telekom od KK Crvena zvezda otkupio sezonske karte, pa ih poklanjao simpatizerima SNS, Čović troši novac…

Danas 01.10.2023
„U svojoj nameri da se takmiči sa gradskim rivalom, Nebojša Čović, prvi čovek KK Crvena zvezda, očito da ne preza ni od zloupotreba javnih sredstava. Kako drugačije objasniti ujdurmu oko prodaje sezonskih karata i činjenicu da je košarkaški… »

Vesti dana »