Povezane vesti

Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

Radio 021 01.10.2023
Teorije zavere o virusima i vakcinama nastavljaju da se šire, a jedna grupa je otišla korak dalje. Getty Images Sve više raste broj ljudi koji smatra da bacili ne izazivaju bolesti „Godinama me zanima alternativa medicina. „A onda je ono što se… »
Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

Južne vesti 01.10.2023
Getty Images Sve više raste broj ljudi koji smatra da bacili ne izazivaju bolesti „Godinama me zanima alternativa medicina. „A onda je ono što se desilo sa korona virusom podstaklo jedan sasvim novi nivo mog interesovanja", priča Veronika Haupt iz… »
Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama"

BBC News 01.10.2023
Teorije zavere o virusima i vakcinama nastavljaju da se šire, a jedna grupa je otišla korak dalje. „Godinama me zanima alternativa medicina. „A onda je ono što se desilo sa korona virusom podstaklo jedan sasvim novi nivo mog interesovanja", priča… »
Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama“

Medicina i teorije zavere: Ljudi koji ne veruju u bacile, „vaše zdravlje je u vašim rukama“

Danas 01.10.2023
„Godinama me zanima alternativa medicina. „A onda je ono što se desilo sa korona virusom podstaklo jedan sasvim novi nivo mog interesovanja“, priča Veronika Haupt iz obalskog doma blizu Kejptauna u Južnoj Africi. Ona nije želela da objavimo… »

Vesti dana »