Povezane vesti

Zaštićeni svedok obelodanio! Zločinci iz albanske jedinice streljali Bojana Mijailovića: Otkrio šta se dogodilo u…

Zaštićeni svedok obelodanio! Zločinci iz albanske jedinice streljali Bojana Mijailovića: Otkrio šta se dogodilo u…

Kurir 01.10.2023
Srbina sa Kosova i Metohije Bojana Mijailovića zločinci su ubili kad se predao i nije pružao nikakv otpor. Zaštićeni svedok opisao je krvoproliće i zversko ubistvo Mijailovića u Banjskoj. Snimak njegovog šokantog svedočenja objavila je TV Pink. -… »
Svedok: Pucali su u ranjenog Bojana bez oružja, sa dva metra udaljenosti i ubili ga

Svedok: Pucali su u ranjenog Bojana bez oružja, sa dva metra udaljenosti i ubili ga

Politika 01.10.2023
Večeras je na televiziji Pink objavljen audio snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska. ''Dana 24. septembra zadesio sam se u Banjskoj gde sam se sreo sa grupom naših ljudi u uniformama. Prišao sam kod njih, pitao sam da li treba neka… »
Emitovan snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska

Emitovan snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska

RTS 01.10.2023
Večeras je na televiziji "Pink" objavljen audio-snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska. ''Dana 24. septembra zadesio sam se u Banjskoj, gde sam se sreo sa grupom naših ljudi u uniformama. Prišao sam kod njih, pitao sam da li treba… »
TV Pink objavio izjavu neimenovanog svedoka iz Banjske

TV Pink objavio izjavu neimenovanog svedoka iz Banjske

Vreme 01.10.2023
Kosovo Neimenovani navodni svedok događaja od 24. septembra ispričao je da su kosovski specijalci ranjenog Bojana Mijailovića ubili iz neposredne blizine. U nedelju, na samom početku emisije "Hit Tvit“ televizije "Pink“, voditeljka Verica Bradić… »
Svedok iz Banjske koji je prisustvovao ubistvu Srbina: "Pucali su u ranjenog Mijailovića sa dva metra"

Svedok iz Banjske koji je prisustvovao ubistvu Srbina: "Pucali su u ranjenog Mijailovića sa dva metra"

Telegraf 01.10.2023
Gosti Hit Tvita su Goran Petronijević, advokat Milana Radoičića, Milorad Vučelić i Dalibor Jeftić. Neimenovani svedok događaja u selu Banjska na severu Kosova i Metohije od 24. septembra ispričao je u emisiji Hit Tvit na TV Pink, da su kosovski… »
Stoj, stani...Bili smo bez pušaka, pogodili su i njega i mene Emitovan snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu…

Stoj, stani...Bili smo bez pušaka, pogodili su i njega i mene Emitovan snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu…

Dnevnik 01.10.2023
BEOGRAD: Večeras je na televiziji Pink objavljen audio snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska. ''Dana 24. septembra zadesio sam se u Banjskoj gde sam se sreo sa grupom naših ljudi u uniformama. Prišao sam kod njih, pitao sam da li… »
Pink objavio izjavu navodnog svedoka iz Banjske, bez potvrde institucija o autentičnosti

Pink objavio izjavu navodnog svedoka iz Banjske, bez potvrde institucija o autentičnosti

N1 Info 01.10.2023
Televizija Pink je objavila audio izjavu neimenovanog navodnog svedoka događaja u selu Banjska na severu Kosova od 24. septembra u kojem se čuje da su kosovski specijalci Bojana Mijailovića, koji je bio ranjen ubili iz neposredne blizine, iako više… »
Emitovan audio snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska

Emitovan audio snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska

RTV 01.10.2023
BEOGRAD - Večeras je na televiziji Pink objavljen audio snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska. ''Dana 24. septembra zadesio sam se u Banjskoj, gde sam se sreo sa grupom naših ljudi u uniformama. Prišao sam kod njih, pitao sam da li… »
Emitovan snimak svedoka ubistva Mijailovića u selu Banjska: Video sam da su policajci pucali iz blizine od dva metra

Emitovan snimak svedoka ubistva Mijailovića u selu Banjska: Video sam da su policajci pucali iz blizine od dva metra

Euronews 01.10.2023
Audio-snimak svedoka ubistva Bojana Mijailovića u selu Banjska objavljen je večeras na TV Pink. ''Dana 24. septembra zadesio sam se u Banjskoj gde sam se sreo sa grupom naših ljudi u uniformama. Prišao sam kod njih, pitao sam da li treba neka pomoć… »
Zaštićeni svedok otkrio kako su Albanci streljali Bojana Mijailovića Evo šta se dogodilo u šumi iznad Banjske (audio)

Zaštićeni svedok otkrio kako su Albanci streljali Bojana Mijailovića Evo šta se dogodilo u šumi iznad Banjske (audio)

Alo 01.10.2023
Zaštićeni svedok opisao je krvoproliće i zversko ubistvo Srbina Bojana Mijailovića u Banjskoj na Kosovu i Metohiji. Snimak njegovog šokantog svedočenja objavila je TV Pink. - Dana 24. septembra zadesio sam se u selu Banjska, gde sam se sreo sa… »

Vesti dana »