Povezane vesti

„Amber Alert" u Srbiji od 1. novembra, TV program se prekida na svakih 30 minuta

„Amber Alert" u Srbiji od 1. novembra, TV program se prekida na svakih 30 minuta

Politika 02.10.2023
Od 1. novembra biti uspostavljen sistem "Amber Alert" koji će se u Srbiji zvati "Pronađi me" kao i da će mediji, uz nalog policije, biti u obavezi da prekinu emitovanje programa i da u prvih 8 časova na svakih 30 minuta objavljuju formatirani poster… »
"Ključno je da se reaguje brzo": Igor Jurić o srpskom Amber alertu: "Nadam se da sistem 'Pronađi me' nikada neće morati da…

"Ključno je da se reaguje brzo": Igor Jurić o srpskom Amber alertu: "Nadam se da sistem 'Pronađi me' nikada neće morati da…

Blic 02.10.2023
Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić najavio je da će od 1. novembra biti uspostavljen sistem "Amber Alert" koji će se u Srbiji zvati "Pronađi me" kao i da će mediji, uz nalog policije, biti u obavezi da prekinu emitovanje programa i da u… »
Jurić: Mediji od 1. novembra u obavezi da prekinu program i objave nestanak deteta

Jurić: Mediji od 1. novembra u obavezi da prekinu program i objave nestanak deteta

RTV 02.10.2023
BEOGRAD - Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić najavio je da će od 1. novembra biti uspostavljen sistem "Amber Alert" koji će se u Srbiji zvati "Pronađi me" kao i da će mediji, uz nalog policije, biti u obavezi da prekinu emitovanje programa… »
Jurić: Od 1. novembra mediji u obavezi da prekinu program i objave nestanak

Jurić: Od 1. novembra mediji u obavezi da prekinu program i objave nestanak

Telegraf 02.10.2023
Kako kaže, načelnici policijskih uprava, koji će i pokretati sistem su uveliko na obukama, da bi spemno dočekali 1. novembar i da mogu odmah da odreaguju na pravi način. Osnivač fondacije "Tijana Jurić" Igor Jurić najavio je da će od 1. novembra… »

Vesti dana »