Povezane vesti

"Pet minuta rada 3.000 dinara!" Evo koli košta usluga bravara u Srbiji, neki traže i 50 evra

"Pet minuta rada 3.000 dinara!" Evo koli košta usluga bravara u Srbiji, neki traže i 50 evra

Blic 02.10.2023
Ako dođete u situaciju da, kao naša čitateljka Mina, ostanete nemoćni pred jednim malim trenutkom nepažnje - onda budite spremni da taj peh i platite. Naime, na ulaznim vratima Mininog stana postavljena ja brava koja se automatski blokira kada se… »
"Ozbiljan novac, nema šta"! Pet minuta posla majstor naplatio 3.000 din: "Bilo je onih koji neće da dođu bez 50€"

"Ozbiljan novac, nema šta"! Pet minuta posla majstor naplatio 3.000 din: "Bilo je onih koji neće da dođu bez 50€"

Mondo 02.10.2023
Bravar je jednoj Mini za pet minuta posla naplatio nekoliko hiljada dinara. Bravar je jednoj Mini za pet minuta posla naplatio nekoliko hiljada dinara. Jedna Mina (46) doživela je neprijatnost kad joj je ključ od stana ostao sa unutrašnje strane… »
Dobar dan i pet minuta posla 3.000 dinara: "To je najjeftinije što sam našla, neki traže 50 evra!"

Dobar dan i pet minuta posla 3.000 dinara: "To je najjeftinije što sam našla, neki traže 50 evra!"

Telegraf 02.10.2023
Koliko košta usluga bravara u Srbiji? Iz ugla mnogih klijenata: mnogo. Ako dođete u situaciju da, kao naša čitateljka Mina, ostanete nemoćni pred jednim malim trenutkom nepažnje - onda budite spremni da taj peh i platite. Naime, na ulaznim vratima… »

Vesti dana »