Povezane vesti

„Kada sam ugledala spomenik, mislila sam da će da progovori“: Udovica Tome Zdravkovića u suzama VIDEO

„Kada sam ugledala spomenik, mislila sam da će da progovori“: Udovica Tome Zdravkovića u suzama VIDEO

Nova 02.10.2023
Danas je u Skadarliji postavljen spomenik pokojnom pevaču Tomi Zdravkoviću. U subotu, 30. septembra ove godine bila je 32. godišnjica smrti pevača Tome Zdravkovića, a njegova supruga Gordana, kako i ćerka Žaklina, došle su na pomen. Gordana već… »
„To mi je rekao i više ga nikad nisam video“: Keba otkrio kako je upoznao Tomu Zdravkovića, a njegove reči nikada neće…

„To mi je rekao i više ga nikad nisam video“: Keba otkrio kako je upoznao Tomu Zdravkovića, a njegove reči nikada neće…

Nova 02.10.2023
Dragan Kojić Keba prisustvovao je otkrivanju spomenika Tomi Zdravkoviću. U srcu Beograda, u Skadarliji, danas je otkriven spomenik Tomi Zdravkoviću, a ovom činu prisustvovala je njegova supruga Gordana, kao i ćerka Žaklina. #related-news_0 Orkestar… »
(Video): "Prišao je, potapšao me po ramenu, a onda rekao..." Keba je Tomu Zdravkovića video samo jednom na 5 minuta i taj…

(Video): "Prišao je, potapšao me po ramenu, a onda rekao..." Keba je Tomu Zdravkovića video samo jednom na 5 minuta i taj…

Blic 02.10.2023
U Skadarskoj ulici, ispred broja 28, danas je u podne otkriven spomenik legendarnom pevaču narodne muzike Tomi Zdravkoviću. Među brojim poznatim ličnostima prisustvovao je i Dragan Kojić Keba koji je ispričao anegdotu sa Tomom. - Imao sam sreću u… »
"Kao da se na sekund vratio" Ćerka Tome Zdravkovića emotivno doživela otkrivanje njegove biste, pa progovorila o svom sinu

"Kao da se na sekund vratio" Ćerka Tome Zdravkovića emotivno doživela otkrivanje njegove biste, pa progovorila o svom sinu

Kurir 02.10.2023
Ćerka Tome Zdravkovića prisustvovala je otkrivanju njegove biste u Skadarliji, gde je često pevao. Ona je sve to emotovno doživela, suze su lile, kao i njenoj majci Gordani Zdravković, koja se emotivno slomila kada je ugledala kako statua izgleda… »
"Oseća se njegovo prisustvo": Ćerka Tome Zdravkovića otkrila koliko je bista realna pa spomenula i sina - "Muzikalan je"

"Oseća se njegovo prisustvo": Ćerka Tome Zdravkovića otkrila koliko je bista realna pa spomenula i sina - "Muzikalan je"

Mondo 02.10.2023
Ćerka Tome Zdravkovića prisustvovala je otkrivanju njegove biste u Skadarliji, gde je on često pevao. Ćerka Tome Zdravkovića prisustvovala je otkrivanju njegove biste u Skadarliji, gde je on često pevao. Ćerka Tome Zdravkovića je emotovno… »
"Isti osmeh, nos, usta, kao da je među nama" Supruga i ćerka legendarnog Tome Zdravkovića u jeku emocija: Kao da se ponovo…

"Isti osmeh, nos, usta, kao da je među nama" Supruga i ćerka legendarnog Tome Zdravkovića u jeku emocija: Kao da se ponovo…

Kurir 02.10.2023
Skadarlija je danas ulica puna emocije, sećanja i pesme. Danas je otkriven spomenik legendarnom pevaču Tomi Zdravkoviću. Ovaj dan je posebno emotivan i značajan za njegovu suprugu Gordanu i ćerku Žaklinu. 01:14 OTKRIVEN SPOMENIK LEGENDARNOG TOME… »
"Prišao mi je, potapšao po ramenu i ovo mi rekao" Keba se setio jedinog susreta sa Tomom Zdravkovićem na Šabačkom vašaru!

"Prišao mi je, potapšao po ramenu i ovo mi rekao" Keba se setio jedinog susreta sa Tomom Zdravkovićem na Šabačkom vašaru!

Kurir 02.10.2023
U Skadarskoj ulici, ispred broja 28, danas je u podne otkrivena bista legendarnom pevaču narodne muzike Tomi Zdravkoviću. Među brojim poznatim ličnostima prisustvovao je i Dragan Kojić Keba koji je ispričao anegdotu sa Tomom. - Imao sam sreću u… »
(Video): "Sin mi svira gitaru, ali se neće baviti estradom" Ćerka Tome Zdravkovića otkrila privatne detalje na otkrivanju…

(Video): "Sin mi svira gitaru, ali se neće baviti estradom" Ćerka Tome Zdravkovića otkrila privatne detalje na otkrivanju…

Blic 02.10.2023
U Skadarskoj ulici, ispred broja 28, danas je u podne otkriven spomenik legendarnom pevaču narodne muzike Tomi Zdravkoviću. Svečanom otkrivanju prisustvovala je i Tomina ćerka, Žaklina. - Jako je dobro napravljen spomenik. U pitanju je metal, ali ima… »
(Video): Žena Tome Zdravkovića se guši u suzama Zajecala na otkrivanju spomenika, nije mogla da ni da ga pogleda: Ovako…

(Video): Žena Tome Zdravkovića se guši u suzama Zajecala na otkrivanju spomenika, nije mogla da ni da ga pogleda: Ovako…

Blic 02.10.2023
U Skadarskoj ulici, ispred broja 28, danas je u podne otkriven spomenik legendarnom pevaču narodne muzike Tomi Zdravkoviću. Supruga Tome Zdravkovića, Gordana, prisustvovala je svečanom činu, a suze nije mogla da zadrži. Ona je sve vreme jecala, a u… »

Vesti dana »