Povezane vesti

6 Godina nakon smrti done Ares, stiglo bolno saznanje za Jelenu karleušu! Ovo je pevačica pisala o njoj: "Nikad nisam…

6 Godina nakon smrti done Ares, stiglo bolno saznanje za Jelenu karleušu! Ovo je pevačica pisala o njoj: "Nikad nisam…

Kurir 02.10.2023
Pevačica Jelena Karleuša na stori priči svog Instagram naloga objavila je veoma emotivnu objavu posvećenu pokojnoj koleginici Doni Ares koja je na današnji dan, 2. oktobra, pre šest godina izgubila životnu bitku. Naime, Jelena je prvo objavila… »
"Šest je najtužnijih godina": Ispovest majke Done Ares o smrti pevačice - "Kao da stojim na rubu litice i čekam..."

"Šest je najtužnijih godina": Ispovest majke Done Ares o smrti pevačice - "Kao da stojim na rubu litice i čekam..."

Mondo 02.10.2023
Navršava se šest godina od smrti poznate pevačice Done Ares, a njena majka ostala je neutešna. Navršava se šest godina od smrti poznate pevačice Done Ares, a njena majka ostala je neutešna. Pre šest godina na današnji dan zauvek nas je napustila… »
"Osećam se kao da stojim na rubu litice i čekam da me neko gurne u ponor" Bolna ispovest majke Done Ares šest godina nakon…

"Osećam se kao da stojim na rubu litice i čekam da me neko gurne u ponor" Bolna ispovest majke Done Ares šest godina nakon…

Blic 02.10.2023
Prošlo je šest godina od smrti pevačice Azre Kolaković, poznatije kao Dona Ares. Njena majka Ajka Kolaković Caušević je sada u bolnoj ispovesti za bosanske medije pričala o ćerki i uspomeni na nju i o najtežim danima svoga života. Kako kaže… »
"Osećam da stojim na rubu litice i čekam da me neko gurne" Ispovest majke Done Ares na šestogodišnjicu od smrti pevačice!

"Osećam da stojim na rubu litice i čekam da me neko gurne" Ispovest majke Done Ares na šestogodišnjicu od smrti pevačice!

Kurir 02.10.2023
Pre šest godina na današnji dan zauvek nas je napustila pevačica Dona Ares. Dana 2. oktobra u popodnevnim satima regionom je odjeknula vest da je posle duge i teške bitke preminula Azra Kolaković, poznatija kao Dona Ares. Osim po svojoj muzici i… »

Vesti dana »