Povezane vesti

Nestala devojčica (16) poslala isti SMS svim drugarima: Pogledajte sadržaj poruke koju su primili, samo dve reči! Srbija na…

Nestala devojčica (16) poslala isti SMS svim drugarima: Pogledajte sadržaj poruke koju su primili, samo dve reči! Srbija na…

Kurir 02.10.2023
Devojčica (16) iz Beograda, koja je nestala jutros oko četiri sata, poslala je identičnu poruku svim drugarima. Ona je svima kratko napisala "volim te". Majka je, kad je primetila da devojčice nema, da joj je prazan krevet, odmah to prijavila… »
Srećan kraj potrage za nestalom devojčicom: Policija je pronašla u napuštenoj zgradi

Srećan kraj potrage za nestalom devojčicom: Policija je pronašla u napuštenoj zgradi

Kurir 02.10.2023
Šesnaestogodišnja tinejdžerka sa Ceraka, koja je nestala jutros, je pronađena. Devojčicu su pripadnici MUP našli na Vidikovcu, u napuštenom objektu i za sada se ne zna u kom je stanju. Nestanak je njena majka primetila u četiri sata, kada je… »
"Volim te mama, oprosti mi!" u Beogradu nestala devojčica (16), njena majka moli za pomoć! (foto)

"Volim te mama, oprosti mi!" u Beogradu nestala devojčica (16), njena majka moli za pomoć! (foto)

Kurir 02.10.2023
Devojčica (16) iz Beograda nestala je jutros oko četri sata ujutru i od tada joj se gubi svaki trag. Kako je za Kurir navela majka nestale maloletnice, ćerkin nestanak prijavila je policiji pre sat vremena. - Moja agonija je krenula jutros kada sam… »
Srećan kraj potrage za Milicom Policija je pronašla u napuštenoj zgradi

Srećan kraj potrage za Milicom Policija je pronašla u napuštenoj zgradi

Dnevnik 02.10.2023
Milica Todorović (16) iz Beograda, sa Ceraka, koja je nestala jutros, je pronađena. Devojčicu su pripadnici MUP našli na Vidikovcu, u napuštenom objektu i za sada se ne zna u kom je stanju. Nestanak je Miličina majka primetila u četiri sata, kada… »
Mediji: Policija pronašla maloletnu Milicu Todorović

Mediji: Policija pronašla maloletnu Milicu Todorović

Novi magazin 02.10.2023
Maloletna Milica Todorović (16) nađena je, javili su beogradski mediji. Nju je pronašla policija. Kako je ranije javljeno, uz molbu da se svi koji su je primetili, zadnji put je bila viđena rano jutros u beogradskom naselju Cerak. Nestala maloletna… »
"Mama, volim te, oprosti mi": Devojčica (16) sa Ceraka ostavila poruku majci nakon čega joj se izgubio svaki trag: "Molim…

"Mama, volim te, oprosti mi": Devojčica (16) sa Ceraka ostavila poruku majci nakon čega joj se izgubio svaki trag: "Molim…

Blic 02.10.2023
- Ostavila mi je poruku da me voli i da je oprostim i otišla - kaže za "Blic" majka nestale M. T. (16) kojoj se svaki trag izgubio jutros oko 4 sata kada je izašla iz stana. Majka devojčice navodi da nema posebno mesto na koje njena ćerka odlazi i da… »
U četiri ujutru poslala svim bližnjima poruku: Objavljena prepiska tinejdžerke (16) sa prijateljem, neposredno pre nego što…

U četiri ujutru poslala svim bližnjima poruku: Objavljena prepiska tinejdžerke (16) sa prijateljem, neposredno pre nego što…

Blic 02.10.2023
Devojčica M. T. (16) kojoj se svaki trag izgubio sinoć oko 4 sata, poslala je svojim prijateljima poruku "volim te" pre nego što je nestala. Kako se vidi na skrinšotu poruke, M. je svojim prijateljima poslala poruku u 3.42 koja glasi: "volim te"… »
Kraj potrage: Nađena tinejdžerka (16) iz Beograda koja je noćas nestala

Kraj potrage: Nađena tinejdžerka (16) iz Beograda koja je noćas nestala

Blic 02.10.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu pronašli su M.T. (16) čiji je nestanak jutros prijavila njena majka. Po dobijenom saznanju da se dete kreće u Ulici Kneza Višeslava u zgradama u izgradnji, policijska patrola iz Rakovice… »
Kraj potrage: Nađena tinejdžerka (16) iz Beograda koja je noćas nestala

Kraj potrage: Nađena tinejdžerka (16) iz Beograda koja je noćas nestala

Blic 02.10.2023
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu pronašli su M.T. (16) čiji je nestanak jutros prijavila njena majka. Po dobijenom saznanju da se dete kreće u Ulici Kneza Višeslava u zgradama u izgradnji, policijska patrola iz Rakovice… »
Nestala tinejdžerka sa Ceraka

Nestala tinejdžerka sa Ceraka

RTS 02.10.2023
Šesnaestogodišnja Milica T. nestala je u ranim jutarnjim časovima na Ceraku u Beogradu, nezvanično je potvrđeno RTS-u u MUP-u. Majka devojčice kaže za RTS da je ujutru oko pola 7 primetila da Milice nema kod kuće, a da je ona verovatno tokom noći… »
"Nisam je još videla, ali laknulo mi je, bitno da je živa i zdrava": Majka Milice (16) o ćerkinom nestanku

"Nisam je još videla, ali laknulo mi je, bitno da je živa i zdrava": Majka Milice (16) o ćerkinom nestanku

Telegraf 02.10.2023
Prema njenim rečima, ne zna šta ju je navelo da ode od kuće i da samo jedva čeka da je vidi. Milica Todorović (16) iz Beograda, koja je nestala jutros, pronađena je na Vidikovcu. Po dobijenom saznanju da se Milica kreće u ulici Kneza Višeslava… »
Srećan kraj potrage: Policajci pronašli Milicu (16) u napuštenoj zgradi

Srećan kraj potrage: Policajci pronašli Milicu (16) u napuštenoj zgradi

Nova 02.10.2023
Milica Todorović (16) iz Beograda, sa Ceraka, koja je nestala jutros, je pronađena. Devojčicu su pripadnici MUP našli na Vidikovcu, u napuštenom objektu i za sada se ne zna u kom je stanju, pišu Novosti. Nestanak je Miličina majka primetila u… »
Pronađena Milica Todorović (16)! Evo gde ju je policija pronašla

Pronađena Milica Todorović (16)! Evo gde ju je policija pronašla

Mondo 02.10.2023
Milica Todorović (16) koja je jutros nestala u Beogradu je pronađena u napuštenom objektu na Vidikovcu. Milica Todorović (16) koja je jutros nestala u Beogradu je pronađena u napuštenom objektu na Vidikovcu. Milica Todorović (16) koja je jutros… »
Srećan kraj potrage: Milicu (16) pronašli u napuštenoj zgradi

Srećan kraj potrage: Milicu (16) pronašli u napuštenoj zgradi

Telegraf 02.10.2023
Za sada nije poznato šta je Milicu navelo da ode od kuće. Milica Todorović (16) iz Beograda, sa Ceraka, koja je nestala jutros, je pronađena, pišu Novosti. Devojčicu su pripadnici MUP našli na Vidikovcu, u nauštenom objektu i za sada se ne zna u… »
Nestala Milica (16) iz Beograda: Trag joj se izgubio rano jutros, istu poruku poslala majci i drugaricama FOTO

Nestala Milica (16) iz Beograda: Trag joj se izgubio rano jutros, istu poruku poslala majci i drugaricama FOTO

Nova 02.10.2023
Milica Todorović (16) nestala je u ranim jutarnjim satima na Ceraku u Beogradu. Poslednji put kad je viđena, oko 4.00 sata, na sebi je imala crnu bluzu, crne pantalone i bele patike, pišu Novosti. Prema rečima njene majke, ona je njoj i drugaricama… »

Vesti dana »