Povezane vesti

"Mama, volim te, oprosti mi": Devojčica (16) sa Ceraka ostavila poruku majci nakon čega joj se izgubio svaki trag: "Molim…

"Mama, volim te, oprosti mi": Devojčica (16) sa Ceraka ostavila poruku majci nakon čega joj se izgubio svaki trag: "Molim…

Blic 02.10.2023
- Ostavila mi je poruku da me voli i da je oprostim i otišla - kaže za "Blic" majka nestale M. T. (16) kojoj se svaki trag izgubio jutros oko 4 sata kada je izašla iz stana. Majka devojčice navodi da nema posebno mesto na koje njena ćerka odlazi i da… »
Nestala tinejdžerka (16) iz Beograda: Poslednji put viđena u 4 ujutru na Ceraku

Nestala tinejdžerka (16) iz Beograda: Poslednji put viđena u 4 ujutru na Ceraku

Blic 02.10.2023
M. T. (16) nestala je u ranim jutarnjim satima na Ceraku u Beogradu. Poslednji put kad je viđena, oko 4.00 sata, na sebi je imala crnu bluzu, crne pantalone i bele patike. Ako je vidite, odmah pozovite 061/1601554 ili javite najbližoj stanici policije… »
Nestala tinejdžerka (16) iz Beograda: Poslednji put viđena u 4 ujutru na Ceraku

Nestala tinejdžerka (16) iz Beograda: Poslednji put viđena u 4 ujutru na Ceraku

Blic 02.10.2023
M. T. (16) nestala je u ranim jutarnjim satima na Ceraku u Beogradu. Poslednji put kad je viđena, oko 4.00 sata, na sebi je imala crnu bluzu, crne pantalone i bele patike. Ako je vidite, odmah pozovite 061/1601554 ili javite najbližoj stanici policije… »
Nestala Milica Todorović (16) svima poslala istu poruku! SMS od dve reči - Drugovi i porodica na nogama

Nestala Milica Todorović (16) svima poslala istu poruku! SMS od dve reči - Drugovi i porodica na nogama

Mondo 02.10.2023
Milica Todorović (16) iz Beograda je nestala rano jutros, a istu poruku je poslala svim drugarima. Milica Todorović (16) iz Beograda je nestala rano jutros, a istu poruku je poslala svim drugarima. Milica Todorović (16) iz Beograda je nestala rano… »
Nestala Milica (16) iz Beograda: Majka se oglasila za MONDO i otkrila šta joj je poslala u poruci

Nestala Milica (16) iz Beograda: Majka se oglasila za MONDO i otkrila šta joj je poslala u poruci

Mondo 02.10.2023
Nestala Milica Todorović (16) iz Beograda. Nestala Milica Todorović (16) iz Beograda. Milica Todorović (16) iz Beograda, nestala je pred zoru. Poslednji put je viđena u beogradskom naselju Cerak. Ona je primećena oko 4.00, a na sebi je imala crnu… »
Nestala Milica (16) iz Beograda, majci ostavila uznemirujuću poruku

Nestala Milica (16) iz Beograda, majci ostavila uznemirujuću poruku

Telegraf 02.10.2023
Majka moli sve koji su je možda videli da se jave. Devojčica Milica Todorović (16) iz naselja Cerak u Beogradu nestala je jutros, potvrdila je njena majka Nataša za Telegraf.rs. Kako nam je rekla, ona ćerku jutros nije zatekla u sobi. "Juče smo bile… »

Vesti dana »